Reklama

Japonia jest fascynującym krajem. Jej kultura i niesamowita historia zapierają dech w piersiach, a ogrody i wspaniała architektura urzekają, Dzieci mogą same się o tym przekonać i wraz z tradycyjnymi japońskimi laleczkami kokeshi.

Wydawnictwo Format w swojej niesamowitej serii książeczek zatytułowanej  „Strony Świata”  zaprasza dzieci do wspaniałej podróży do Japonii. Aoki to najmłodsza, śliczna i bardzo sprytna laleczka kokeshi. Razem z nią , w książeczce zatytułowanej Aoki (39,90 PLN), dzieci mogą wybrać się w podróż po jednym z największych miast świata, po Tokio. W stolicy Japonii dzieci mogą spędzić dzień pełen przygód. Książeczka  jest interaktywna, zawiera ciekawe zabawy ćwiczące spostrzegawczość, pobudzające ciekawość i wyobraźnię.

Wspaniałym uzupełnieniem podróży po kraju kwitnącej wiśni będzie Złota księga kokeshi (29,90 PLN), w której dzieci mogą zapisać swoje myśli, sekrety, ważne wydarzenia. W książeczce znajdują się miejsca na zdjęcia przyjaciół, wykaligrafowanie ich imienia i narysowanie portretu w stylu japońskim. Ze Złotej księgi kokeshi dowiemy się jak wykonać kimono czy znaną potrawę sushi.

Książki zawierają dodatkowo wiele niespodzianek, które posłużą do ozdobienia wysyłanej korespondencji, kalendarz  do zapisania urodzin bliskich przyjaciół.

wydawnictwoformat.pl

Zobacz inne pomysły na prezent: