Reklama

Nawilżacz ultradźwiękowy UH 1100W od HB to produkt dla osób ceniących zarówno wysoką funkcjonalność, jak i elegancki wygląd. Przód urządzenia ozdobiony jest delikatnym kwiatowym motywem, który wraz z subtelną tonacją sprawia, że urządzenie to wyjątkowo ładnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach.

Jeśli chodzi o nawilżanie, UH 1100W może uwalniać do otoczenia zimną bądź ciepłą mgiełkę . W dostosowaniu funkcjonalności do aktualnych potrzeb użytkowników pomogąją również aż cztery tryby pracy urządzenia: AUTO/BABY/SPA/SLEEP oraz tyle samo mocy nawilżania. Wbudowany higrostat pozwala skutecznie utrzymać wilgotność na żądanym poziomie. Szeroki zakres opcji to gwarancja, że urządzenie doskonale sprawdzi się w każdych warunkach.

Nawilżacz ultradźwiękowy UH 1100W od HB

 

Wybrane opcje wyświetlane są na ledowym panelu sterującym, który pozwala na zarządzanie całym urządzeniem. Oprócz tego znajdziemy na nim aktualną i pożądaną wilgotność oraz temperaturę pomieszczenia.

Za jakość wydzielanej mgiełki odpowiedzialne są dwa filtry. Pierwszy mechanicznie oczyszcza zasysane powietrze z kurzu i innych drobinek, natomiast drugi, ceramiczny wkład filtrujący wodę, absorbuje z niej związki mineralne oraz eliminuje bakterie i nieprzyjemny zapach, zabezpieczając przed dostawaniem się ich do otoczenia.

Pojemny zbiornik na wodę z częściowo przezroczystymi ściankami wyposażony został w poręczny uchwyt do przenoszenia. Z zespołem głównym łączy się specjalnym zatrzaskiem zabezpieczającym. Po jego opróżnieniu nawilżacz wyłącza się automatycznie. Czas pracy, od 1h do 12 h, można także zaprogramować korzystając z funkcji Timer.

Cechy nawilżacza ultradźwiękowego UH 1100W:

  • moc 35/153 W,
  • wydajność 350-500 ml/h,
  • pojemność zbiornika 6,0 l,
  • estetyczny wygląd,
  • łatwy w czyszczeniu,
  • prosta obsługa,
  • rozbudowane funkcje
  • w komplecie wkład filtrujący wodę WCF150.

Nawilżacze ultradźwiękowe

Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza  są wydajne i energooszczędne . Po uruchomieniu, rozbijają ultradźwiękami wodę na bardzo drobne cząsteczki, które w postaci chłodnej mgiełki wydostają się z urządzenia. Mgiełka ta jest bardzo delikatna i nie nagrzewa powietrza, dlatego tego typu urządzenia można z powodzeniem stosować zarówno zimą, jak i latem .

Kup tu: Media Expert