Reklama

W organizowanej przez Zabawkowicz.pl imprezie uczestniczyły: Anna Czartoryska, Anna Guzik, Katarzyna Burzyńska, Maja Hyży, Olga Nowicka, Anna Korcz, Joanna Racewicz, Agnieszka Mrozińska, Karolina Malinowska, Justyna Szyc-Nagłowska, Małgorzata Kosik. A także jurorzy: Rafał Maślak, Wojciech Błach i Łukasz Nowicki. Impreza odbyła się w należącym do Jakuba Wesołowskiego hotelu Brant.

Gwiazdy są jurorami najpopularniejszego konkursu w branży dziecięcej - Zabawka Roku, Nagroda Rodziców. Przyznają w nim znak jakości zabawkom i produktom takim jak wózki, czy odzież dla dzieci. Plebiscyt odkrywa interesujące gadżety, które często trudniej znaleźć na sklepowych półkach.

Jak mówi organizatorka konkursu Magdalena Kordaszewska –   To już XV edycja tego najważniejszego konkursu w branży dziecięcej. To świetna okazja do przetestowania najciekawszych propozycji Gwiazdkowych prezentów dla dzieci. Dlatego wszyscy chcą tu być. Nasze Jury złożone ze znanych rodziców, ekspertów i dziennikarzy branżowych gwarantuje uczciwą ocenę. Dlatego rodzice szukają w sklepach zwycięskich produktów.

Nagrodzone zabawki i produkty dla dzieci można już zobaczy tutaj: