Reklama

Lalki Miniland mają anatomicznie i antropologiczne poprawną budowę co sprawia, że są one wspaniałym narzędziem edukacyjnym. Poprzez zabawę nauczą dziecko co to opiekuńczość i empatia. Przybliżą pojęcia takie jak: rodzina, wielokulturowość oraz pomogą zrozumieć podstawowe zasady relacji i współistnienia, szacunek dla różnorodności rasowej oraz różnice w budowie ciała pomiędzy płciami.


Seria lalek DS składa się z lalki dziewczynki Afrykanki oraz chłopczyka Europejczyka. Lalki posiadają zewnętrzne cechy charakterystyczne dla dzieci z Zespołem Downa. Lalki mają na celu uszczęśliwić każde dziecko które marzy o takiej laleczce oraz ułatwić rodzicom edukację oraz zwiekszyć świadomość dzieci promując wartości równości, integracji i akceptacji.

Miniland kieruje się od lat jedną misją: "Chcemy wnieść swój wkład w świat który jest bardziej otwarty, empatyczny i tolerancyjny wobec różnorodności". Każdy ze świadomych rodziców na pewno nie raz zadawał sobie pytanie: "Czego nauczyć dziecko aby w przyszłości świat był lepszy i piękniejszy?"

https://lillitoy.pl/