Reklama

 Bezpieczeństwo łóżeczka zostało zatwierdzone w testach, wykonanych przez renomowane laboratorium INTERTEK, a jego wyjątkowa funkcjonalność oraz design docenione na targach branżowych Kids' Time 2019 w Kielcach.

Główne cechy:
- 4w1 – łóżeczko domowe, łóżeczko turystyczne, kojec i kołyska
- Składane i rozkładane w zaledwie 5 sekund
- Dwa poziomy ułożenia materaca
- Designerskie wykończenie

Dzięki innowacyjnej konstrukcji oraz zastosowanym rozwiązaniom SOFI rozkłada się i składa w 5 sekund. Bez konieczności użycia narzędzi! Dwa ruchy wystarczą, aby przestawić płozy i zamienić łóżeczko w kołyskę. Wystarczy odbezpieczyć materac i umieścić go na dolnym poziomie, by łóżeczko zamieniło się w kojec. Odpinana ściana z siateczki może posłużyć jako osobne wejście dla dziecka.
Górny poziom materaca ma podwójne zabezpieczenie utrzymujące go w stabilnej pozycji: klamerkę i zamek błyskawiczny.
Boki łóżeczka są zbudowane częściowo z siateczki, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz umożliwia dziecku stały kontakt z rodzicem.
Materac pokryty jest bawełnianym pokrowcem, który łatwo zdjąć i wyprać w razie ubrudzenia. Po złożeniu łóżeczko zajmuje niewiele miejsca i mieści się w dołączonej do zestawu torbie podróżnej. Dolny poziom łóżeczka od podłoża oddzielają gumowe podkładki, mające za zadanie chronić dziecko przed chłodem, a podłogę przed zarysowaniami. Łóżeczko zostało wykonane ze starannie dobranych materiałów, które składają się na jego oryginalny design.

https://kinderkraft.com/pl/produkty/lozeczka/lozeczko-4w1-sofi