Reklama

Pedalflow jest wyjątkowym pomysłem łączącym hulajnogę  z rowerem. Może być hulajnogą z pedałami czy rowerem bez siodełka.

Duże rowerowe koła poprawiają wygodę oraz komfort jazdy, dzięki nim pokonamy każdą nawierzchnię nawet żwirowe drogi. Pozwalają również osiągnąć szybką prędkość podczas przemieszczania się z punktu A do punktu B. Produkt świetnie sprawdzi się dla dużych dzieci jako środek transportu do szkoły, a dla dorosłych do pracy. Dzięki wygodnym wytrzymałym pedałom jazda jest łatwa i stabilna.

 

                                       

 

Jej kompaktowy design i mechanizm składania czynią ją wygodniejszą niż rower w prowadzeniu, transportowaniu i przechowywaniu. Dzięki wytrzymałym aluminiowym obręczom kół, szerokim, wzmocnionym pedałom i poszerzonej korbie pedałowej, która zapewnia stabilność systemu łańcuchowego.

 

Pedalflow  jest świetnym produktem używanym przy aktywności sportowej czy fitness. Jazda na Pedalflow wzmocni mięśnie ud, pośladków i ścięgna udowe. Dodatkowo mięśnie podbrzusza i kręgosłupa działają jak stabilizatory, wzmacniając rdzeń.

 

                       

Gdzie kupić

Micro od: 1350