Reklama

Hulajnoga Kickboard Compact posiada 3 kółka, które zwiększają komfort jazdy. Dwa przednie  zapewniają dodatkowo większą stabilność jazdy. Wykonane z najwyższej jakości poliuretanu co zapewnia ich trwałość.  Specjalne zamocowanie systemu łożysk powoduje, że hulajnoga  porusza się bardzo cicho. Podest z zabezpieczeniem antypoślizgowym zapewnia wygodne ustawienie stóp oraz daje większe poczucie bezpieczeństwa i pewności podczas jazdy.

Hulajnoga Micro Kickboard Compact 2w1 ma dwie kierownice w zestawie, można nią kierować, pomocą joysticka jak i klasyczną końcówką w kształcie litery T. Kierownica wyposażona jest w gumowe uchwyty z poszerzonymi końcówkami, chronią one dłonie przed otarciami.   Duży zakres regulacji kierownicy pozwala na komfortową jazdę nawet wysokim osobom.

 

 

Micro Kickboard Compact 2w1 B jest bardzo łatwa i szybka do złożenia. Wyposażony jest w opatentowany mechanizm łatwego składania, który blokuje się w pozycji złożonej, ułatwiając przenoszenie. Regulowany i składany drążek kierownicy pozwala złożyć hulajnogę do bardzo kompaktowych rozmiarów.

 

 

                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aluminiowa niezwykle wytrzymała konstrukcja umożliwia jazdę na niej osobie o  wadze do 100 kg . Wbudowany jest mechanizm blokujący,  zabezpieczający przed złożeniem podczas jazdy, który daje jeszcze większą  pewność bezpieczeństwa .

Użyte najwyższej jakości materiały i sprawdzona technologia to pewność że produkt jest w pełni bezpieczny. Umili aktywny wypoczynek zarówno dzieciom jak i dorosłym. 

Dostępna w kolorze czarnym lub srebrnym