Reklama

Hulajnoga świetnie sprawdzi się do jazdy najlepiej w warunkach miejskich. Dzięki jej dużym kołom ( średnica 200 mm)potrafi osiągnąć dużą  prędkość, oraz zapewniają stabilność oraz duży komfort z jazdy. Atutem jest również jej niewielka waga, dzięki temu, że została wykonana z aluminium. Podest hulajnogi pokryty jest antypoślizgowym pokryciem co daje bezpieczeństwo podczas jazdy.

 

Micro Black jest bardzo łatwa do złożenia. Regulowany i składany drążek kierownicy oraz odpinane uchwyty kierownicy pozwalają złożyć hulajnogę do bardzo kompaktowych rozmiarów. Dzięki temu zajmuje naprawdę mało miejsca, łatwo ją spakować do autobusu lub samochodu. Bez problemu powinna także zmieścić się do szkolnej szafki. Hulajnoga posiada także składany podnóżek dla łatwiejszego parkowania.

 

 

Prosty, a zarazem elegancki design sprawia że hulajnoga Micro Black jest wyjątkowa i pozostanie modna przez wiele lat. Wbudowany jest mechanizm blokujący,  zabezpieczający przed złożeniem podczas jazdy, który daje jeszcze większą pewność bezpieczeństwa.

Użyte najwyższej jakości materiały i sprawdzona technologia to pewność że produkt jest w pełni bezpieczny. Umili aktywny wypoczynek zarówno dzieciom jak i dorosłym.

 

 

 

Gdzie kupić

Micro od: 799