Reklama

Zakręcony Skoczek to dwie zabawki w jednym. Wirująca biedronka zabiera dzieci w świat dźwięków i ruchu – możemy przeskakiwać przez obrotowe ramiona, bądź też ćwiczyć rzucanie do celu specjalnymi obręczami.

Zakręcony Skoczek to wielofunkcyjna zabawka, zapewniająca świetną zabawę dla młodszych i starszych dzieci, w domu lub na świeżym powietrzu. Możemy bawić się przeskakując nad obracającymi się długimi ramionami - przegrywa ten gracz, który pierwszy wykona skok w sposób nieprawidłowy, zatrzymując ramię biedronki. Istnieje możliwość regulowania wysokości oraz prędkości ramion, przez co poziom trudności staje się wyższy.

W drugim trybie zabawy mogą uczestniczyć aż 4 osoby. Na grzbiecie biedroneczki umieszczamy 4 kolorowe kijki i włączamy ją, dzięki czemu zacznie się obracać. Zabawa polega na zarzucaniu kolorowych obręczy na jeden z obracających się patyczków. Pierścienie i sztyfty są do siebie dopasowane kolorystycznie - wygrywa ten zawodnik, który wszystkie swoje okręgi zarzuci na patyczek, odpowiadający kolorowi aureolki. Tu również istnieje możliwość zwiększenia poziomu trudności poprzez regulację szybkości obrotowej. Stopień trudności zabawy można modyfikować i przystosowywać do umiejętności dziecka.

 więcej: www.smilyplay.pl