Reklama

 

Boże Narodzenie to magiczny czas. W stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery pomogą odpowiednio dobrane dekoracje.

 

Ozdabianie domu na święta Bożego Narodzenia nie musi wiązać się z ogromnym obciążeniem dla naszej kieszeni. Ekonomicznym i szybkim sposobem będą naklejki dekoracyjne marki RoomMates.

Dekorowanie naklejkami RoomMates ma w gorączce świątecznych przygotowań niebagatelną zaletę – jest błyskawiczne. Wystarczy zdjąć naklejkę z arkusza i nałożyć na wybraną powierzchnię (może to być każda czysta, sucha i gładka powierzchnia, m.in. ściany, meble, okna, lustra, płytki ceramiczne czy nawet drzwi). Znakomitej jakości naklejki RoomMates można stosować wielokrotnie. Jeżeli więc efekt nie będzie idealny, można je odkleić i nakleić w innym, bardziej odpowiednim miejscu.

Do wyboru mamy wiele zestawów. W małych pomieszczeniach świetnie sprawdzą się choinki. W oknach cudnie wyglądają połyskujące brokatem płatki śniegu. Z kolei dzieci będą zachwycone zabawnymi i wysportowanymi bałwankami czy roznoszącym prezenty Świętym Mikołajem.

Największą zaletą naklejek RoomMates jest jednak to, że po świętach wszystkie aplikacje możemy odkleić, nałożyć na oryginalny arkusz i przechować do kolejnego roku.

Naklejki RoomMates to nie tylko śliczna dekoracja, to także doskonały pomysł na prezent. Tematyka dekoracji dla dzieci jest bardzo różnorodna: rozciąga się od klasycznych motywów aut, księżniczek i wesołych zwierzątek przez świecące w ciemnościach gwiazdy po produkty edukacyjne i licencjonowane. Przeniosą one pokój dziecka w zaczarowany świat pełen wróżek, leśnych zwierząt czy kosmicznych podróży. Łącząc kilka wzorów można stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję. Wyraziste kolory naklejek przyciągają wzrok, pobudzają wyobraźnię i zachęcają dzieci do zabawy. Efektowne wzory z postaciami z filmów i kreskówek przyciągają uwagę malców i zdobywają ich sympatię. Oprócz standardowych dekoracji RoomMates proponuje również tak kreatywne rozwiązania jak praktyczne suchościeralne kalendarze, tablice kredowe, ramki na zdjęcia, dekoracje na laptopy czy samoprzylepne lustra – a wszystko to w postaci łatwych w użyciu naklejek!

Dystrybutor: Evocado

Gdzie kupić

Room Mates od: 84