Reklama

 

W letnie upalne dni nie ma dla dzieci większej frajdy, jak zabawa z wodą. Jest to nie tylko przyjemna ochłoda, ale bardzo wciągająca i uwielbiana przez dzieci zabawa. Firma Worlds Apart wprowadziła na rynek ciekawe akcesoria do zabawy z wodą.

 

Aqua Active – basenik z fontannami

Jest to wspaniałe połączenie tradycyjnego basenu z fontanną. Dziecko podczas zabawy w basenie jest otoczone cienkimi strugami wtryskiwanej z basenu wody. W powietrzu unosi się przyjemna bryza, a dziecko ma dużo więcej alternatywy do wesołej zabawy, niż w tradycyjnym basenie. Wystarczy podłączyć basen do tradycyjnej złączki węża ogrodowego i fontanna gotowa. Aqua Active – basenik z fontannami jest szybki i łatwy w montażu. Jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Aqua Active – namiot pop up z wodospadem

Wystarczy namiot pop up podłączyć do standardowej złączki węża ogrodowego, a przy wejściu do niego powstaje wodospad. Zwykły namiot zmienia się w fantastyczną, orzeźwiającą kryjówkę. Może służyć jako element toru przeszkód lub miejsce ochłody. Bez podłączenia do wody może także służyć jako namiot do zabawy w domu. Jest łatwy i szybki w montażu. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

 

Aqua Active – Tunel pop up - wodospad

 

 

Przyjemna ochłoda, świetna zabawa i możliwość spożytkowania energii dziecka, to zalety Tunelu pop up – wodospadu. Po podłączeniu do standardowej złączki węża ogrodowego zamienia się w wodny tunel, z którego nikt nie wyjdzie suchy. Dzieci są zachwycone prysznicem w tunelu i możliwością ślizgania się. Tunel jest łatwy i szybki w montażu. Bez podłączenia do wody może także służyć jako namiot do zabawy w domu. Jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

Dystrybutor: GPL Trade

Gdzie kupić

Mama Gama od: 123
Tublu od: 123
Mamissima od: 123