Reklama

Marka SIGG już od ponad 100 lat zajmuje się produkcją butelek wielokrotnego użytku, które zachwycają zarówno wysoką jakością wykonania, jak i fantastycznym designem. Bidony wykonane są w procesie wytłaczania z jednego kawałka aluminium, a wewnątrz pokryte  specjalną powłoką EkoCare, która nie wydziela do napoi żadnych substancji oraz zachowuje ich naturalny smak i zapach.

Butelki SIGG dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Marka co roku wprowadza również nowe stylowe kolekcje projektowane przez światowej klasy artystów i projektantów. Wśród tak bogatego wyboru każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie czy to sportowiec, celebryta czy idący do szkoły maluszek.

Wszystkie bidony SIGG są szczelne, lekkie i wytrzymałe. Nadają się do każdego rodzaju napoi. Przydadzą sie podczas rekreacji na powietrzu, wycieczek, codziennych wypraw do szkoły czy na spacer. Wyposażone zostały w higieniczne ustniki, a myć je można w zmywarce.

Bidony SIGG są całkowicie bezpieczne, produkowane z materiałów wolnych od BPA i ftalanów, a także przyjazne środowisku, jako że aluminium można poddać procesowi recyklingu.

Bidon 0,4 l Hello Kitty Elephant

 

Hello Kitty Elephant

Jeden z czterech modeli o pojemności 0,4 l tematycznie nawiązujących do znanej wszystkim maluchom serii Hello Kitty. Umieszczony na butelce wizerunek sympatycznego kotka można wykorzystać do przekazania dziecku wiadomości. Wystarczy wpisać pozdrowienia, radę czy przypominający o czymś komunikat w specjalnie przygotowany dymek.

 

Bidon wyposażony jest  w ustnik z niebieską przykrywką, a jego wymiary to 182 mm wysokości i 71 mm średnicy.

Bidon 0,3 l Desert Fun

 

Desert Fun

Model ten cieszy się ogromnym powodzeniem wśród dzieci. Zawdzięcza to głównie swojej jasnej, intensywnej kolorystyce, niewielkim rozmiarom oraz wesołym nadrukom węża, kaktusów, lisa i kameleona.

 

Żółty bidon o pojemności 0,3 l posiada ustnik z zieloną przykrywką.

Akcesoria SIGG 

Shoe Pouch Red

Butelki SIGG można wyposażyć również w dodatkowe akcesoria,   jak zakrętki czy osłonki utrzymujące temperaturę napojów.

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj niezwykle atrakcyjny wizualnie pokrowiec na butelkę Shoe Pouch Red, imitujący sznurowane czerwone trampki. Dzieci znajdą w nim sprytną skrytkę na smakołyki. Dostępny w wersji na bidony 0,3 oraz 0,4 l.

Ponadto można wykorzystać go nauki wiązania sznurowadeł, co powinno wydać się maluchom zabawniejsze niż ćwiczenie na zwykłych butach.

Gdzie kupić

makanu.pl od: 69,00