Reklama

Donerland to marka specjalizująca się w produkcji niezwykłych materiałów plastycznych dla artystów w każdym wieku. Dla maluchów najatrakcyjniejsze będą Magiczna Modelina oraz Magiczny Piasek, które posłużą dzieciom do wyczarowania fanatycznych figurek, budowli czy przeróżnych elementów dekoracyjnych.

Magiczna Modelina 

Magiczna Modelina

Magiczna Modelina   jest zadziwiająco lekka i delikatna, a przez to bardzo łatwa do rzeźbienia. Przy jej pomocy dzieci stworzą pełne detali projekty, które będą niezwykle dokładnym odwzorowaniem rzeczywistości, bądź też powstałych w ich wyobraźni form.

 

Magiczna Modelina jest zupełnie biała, jednak wykorzystując oparte na bazie wody flamastry, kolorowe długopisy czy farby plakatowe można dodać jej trochę barw. Zależnie od rodzaju wykorzystanego barwnika oraz jego ilości uzyskamy różne natężenie koloru.

Magiczna Modelina

 

Magiczna Modelina może być wielokrotnie wykorzystywana podczas plastycznych zabaw. Lekko zaschniętą wystarczy spryskać wodą i trochę pougniatać, tę mocniej - trzeba po spryskaniu pozostawić na 2-3 dni.

Magiczny Piasek 

Magiczny Piasek

Magiczny Piasek   to równeiż materiał plastyczny będący pochodną modeliny. Jednak w odróżnieniu od jej tradycyjnej wersji nie wysycha on i nie twardnieje, nawet po wielokrotnym użyciu. Dzieci z łatwością uformują z niego podsuwane im przez wyobraźnię obrazy.

 

Magiczny Piasek jest wysoce lepki, a jednocześnie nie przykleja się do rąk, ubrań czy innych przedmiotów. Wbrew swojej nazwie również nie kurzy się. Do kształtowania piasku nie potrzeba ani wody, ani dużo siły, a na koniec zabawy powróci on do swojej oryginalnej postaci.

W produkcji Magicznego Piasku wykorzystuje się bezpieczne dla maluchów, naturalne składniki, w tym olejki nawilżające.

Zabawa z materiałami plastycznymi marki Donerland wspiera rozwój zdolności twórczych oraz umiejętności ekspresyjnych u dzieci.   Ich oryginalna forma oraz łatwość wykorzystania zachęcą maluchy do podejmowania kolejnych artystycznych projektów, pobudzających jednocześnie wyobraźnię oraz ćwiczących sprawność manualną.

Dystrybutor: Marko

Gdzie kupić

Marko od: 17,0