Reklama

Obecne w ofercie marki King Kids produkty pomogą w stworzeniu placu zabaw zarówno we własnym ogrodzie, jak i w pokoju maluszka. Znajdziemy tutaj fikuśne huśtawki, zjeżdżalnie, ławeczki czy bramki do gry w piłkę.

Zabawki te pozwolą na atrakcyjne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Wszystkie utrzymane są w zielono-czerwonej tonacji, w której prezentują się bardzo estetycznie. Ich typowo dziecięca forma przyciągnie uwagę najmłodszych oraz zachęci do rozwijania sprawności ruchowej. 

Zjeżdżalnie King Kids

Zjeżdżalnie King Kids wyposażone są w wysokie brzegi, zapewniające dzieciom bezpieczeństwo. W niektórych modelach znajdziemy, także kosz do gry w koszykówkę, a w większych zestawach jedną bądź dwie huśtawki.

Kojce King Kids
Atrakcja dla maluchów będą przeróżne kojce w sam raz do stworzenia zamkniętej przestrzeni do zabawy lub też kąpieli w kolorowych piłeczkach. Małe zjeżdżalnie z powodzeniem mogą być używane razem z takimi basenikami, co pozwoli zorganizować w ogrodzie prawdziwy mini park rozrywki.

W ofercie King Kids nie zabrakło również samodzielnej huśtawki, bramki dla małych piłkarzy, a także ławeczki, na której można odpocząć po aktywnej zabawie.

Zabawki King Kids

Dziecięce akcesoria King Kids wykonane są z wysokiej jakości polietylenu, posiadają także odpowiednie zabezpieczenia, a ich prosty montaż nie sprawi rodzicom żadnych trudności. Mali użytkownicy zaś, w wieku już od 2 lat, będą mieli z nich wiele radości.

Dystrybutor: Marko

Gdzie kupić

markusia.pl od: 369,00