Reklama

Samochody elektryczne z kolekcji Goodbaby   to wspaniały sposób na udaną i bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. W takim pojeździe każde dziecko poczuje się niczym prawdziwy kierowca, spełniając swoje marzenia o prowadzeniu czterech kółek. Szczególnie, że wszystkie auta z serii zachwycają niezwykle estetycznym wykonaniem nawiązującym do kultowych modeli, od lat podbijających sercach dorosłych miłośników motoryzacji.

W kolekcji luksusowych samochodów elektrycznych Goodbaby znajduje się między innymi czerwony Mini Cooper S, czarne BMW X5 czy wreszcie żółciutki Volkswagen Beetle. Te urocze autka nie tyko wspaniale się prezentują, ale także dobrze prowadzą, a kierowanie nimi będzie wielką frajdą dla każdego malucha. Taka zabawa wpłynie również pozytywnie na refleks i koncentrację dziecka, które będzie musiało skupić się na drodze przed sobą.

Elektryczne samochody Goodbaby rozwijają bezpieczne prędkości, w sam raz dla najmłodszych kierowców. Szczególnie dobrze sprawdzą się na na płaskim terenie o twardej nawierzchni.

Dzieciom, lubiącym podpatrywać prowadzących auto rodziców, zabłysną oczy na widok takiego prezentu.

Dystrybutor: Marko

Zobacz inne pomysły na prezent: