Reklama

W ofercie marki Philips znajdziemy produkty oświetleniowe przyjazne dzieciom, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Na ich oprawach goszczą znane wszystkim postacie z bajek Disneya oraz komiksowi bohaterowi Marvela. Dzięki czemu lampki te będą nie tylko źródłem światła, ale także wspaniałą dekoracją pokoju . Co najważniejsze jednak, wykorzystane w nich technologie zapewniają najmłodszym użytkownikom bezpieczeństwo oraz pozwalają stworzyć w pokoju dziecka niezwykłą atmosfera, sprzyjają zarówno zabawie, jak i ułatwiają zasypianie.

Lampiony Philips

Lampiony Philips

Lampiony Philips z postaciami z bajek Disneya wniosą do pokoju dziecka odrobinę magii. Aby włączyć znajdującą się w środku diodę LED wystarczy przechylić lampkę. Jej łagodne, ciepłe światło przypomina światło świec   z delikatnym migotaniem płomienia, stwarzając wrażenie bezpieczeństwa i przytulności w miejscu zabaw malucha, a jednocześnie pobudzając dziecięcą wyobraźnię.  

Wykonane z wytrzymałego plastiku Lampiony LED będą bezpiecznymi towarzyszami zabaw dziecka. Również ich ładowanie przebiega w prosty i bezpieczny sposób, za pomocą załączonego do zestawu przewodu USB. Po naładowaniu lampka będzie cieszyć dziecięce oczy nawet do 10 godzin.

  W ofercie Lampionów Philips znajdziemy między innymi lampki ozdobione wizerunkami Kopciuszka, Roszpunki, Myszki Mickey czy Minnie.  

Lampa Wisząca Philips

Dziecięcą wyobraźnię pobudzi także lampa wisząca ozdobioną podobizną Kubusia Puchatka czy Spidermana. Będzie ona wspaniałą dekoracją dziecięcego pokoju, która zarówno rozświetli całą przestrzeń, stwarzając idealne warunki do nauki, jak i zabawi malucha rzucanymi na ścianę ciekawymi wzorami. Powstające dzięki specjalnym wycięciom w lampie, będą inspirować dziecięce marzenia, a także stworzą wyjątkową atmosferę do snu. 

Barwna oprawa wyposażona jest w długie przewody, pozwalające na dość elastyczną regulację wysokości podczas instalacji oświetlenia.

Lampa sufitowa LED

Lampa sufitowa LED

W ofercie marki Philips znajdziemy też szeroki wybór okrągłych lamp sufitowych ozdobionych barwnymi obrazkami z animacji Disneya. Włączone w jednej chwili zamienią pokoik dziecka w kolorowy, baśniowy świat. Zastosowana w nich specjalna technologia podkreśla i ożywia barwy pomieszczenia. Ponadto emitowane przez nie ciepłe, białe światło tworzy przytulny nastrój, w sam raz do wieczornej zabawy oraz snu.

Wytrzymała, zaokrąglona konstrukcja lampki LED jest całkowicie bezpieczna dla małych, lubiących sięgać po kolorowe rzeczy rączek. Można ją zamontować zarówno na suficie, jak i ścianie, gdzie jeszcze lepiej będzie prezentować utrwalonych na niej ulubionych bohaterów.

Lampka Reflektor

 

Lampka Reflektor

Przy pomocy lampek reflektorów marki Philips dzieci będą mogły odmienić swój pokój wykorzystując do tego kolorowe światło.   Łatwy w obsłudze przełącznik pozwala wybierać pomiędzy 64 barwami, a tym samym dowolnie "pokolorować" pomieszczenie. Lampka posiada również tryb automatycznej zmiany kolorów, który zaprezentuje wszystkie dostępne możliwości.  

Lampka Reflektor emituje rozproszone światło wprowadzające do pokoju odprężającą atmosferę, ułatwiającą zasypianie i sprzyjającą spokojnym snom. Choć tryb kolorów świetnie sprawdzi się także podczas przeróżnych zabaw, dodając odpowiedniego klimatu pomysłom dziecka.

Lampa Stojąca LED

Lampa Stojąca LED

Lampa Stojąca LED doskonale sprawdzi się zarówno w roli lampki biurkowej, jak i typowej ułatwiającej zasypianie lampki nocnej. Jej ciepłe białe światło zapewni poczucie bezpieczeństwa, a bajkowe motywy na oprawie dodadzą magii codziennym opowieściom na dobranoc. Prosty w obsłudze przełącznik pozwali maluszkom samodzielnie włączyć ją w razie potrzeby.

Nienagrzewające się źródło światła LED oraz odpowiednia konstrukcja to gwarancja bezpieczeństwa dla obsługujących lampkę dzieci.

Lampa Wisząca Minnie Mouse

Lampa Wisząca Minnie Mouse

Lampa Wisząca Minnie Mouse w formie czerwonych uszu z kokardą będzie zabawnym akcentem w pokoju dziewczynki. Zamontowana na suficie świetnie sprawdzi się w roli osiedlenia ogólnego, stwarzającego odpowiednie warunki do nauki, zabawy oraz snu. Długie przewody pozwalają na regulację wysokości podczas jej instalacji.

Lampa Wisząca dostępna jest także w niebieskiej wersji Mickey Mouse do pokoi chłopców i dziewczynek.

Dystrybutor: Marko

Gdzie kupić

markusia.pl od: 64,89