Reklama

Lampka i latarka 2w1 - Żółw Ninja

Nocna lampka i latarka w jednym to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla dzieci, szczególnie tych śpiących w dużych łóżkach. W nocy oswaja ciemność w pokoju i pozwalają na bezpieczny sen, a jak dziecko chce przejść do łazienki lub pokoju rodziców - służy jako latarka. Lampka umieszczona w bazie świeci delikatnym światłem, a wyjęta - zamienia się w latarkę. Włącza się ją jednym przyciskiem.
Wymaga 2 baterii AAA, które nie są załączone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lampka - przytulanka Spiderman

Niezwykła przytulanka Spiderman - po naciśnięciu brzuszka, jego wielkie oczy zaczynają świecić i zamienia się w nocną lampkę. Spiderman jest miękki i przyjemny, można go swobodnie przytulać. A jeśli chcemy, żeby pilnował malucha z dystansu - możemy go przyczepić na przyssawki! Światełko jest delikatne, gaśnie samo po 15 minutach, można je wyłączyć w dowolnym momencie. Spiderman to super zabawka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strażnik pokoju z dyktafonem i latarka

Nie lada gratka dla sprytnych chłopaków - strażnik pokoju, który "wita" gości nagraną wiadomością. Niejednego uda się przestraszyć! A do tego urządzenie ma funkcję latarki, jakże przydatną w ciemności.  
Dzięki możliwości nagrania wiadomości, strażnik pokoju odtwarza jedyny w swoim rodzaju tekst nagrany przez dziecko, gdy tylko ktoś wchodzi do pokoju. A poręczna latarka przyda się nie tylko w nocy!
Załączona instrukcja obsługi. Wymaga 2 bateriiLR03 (AAA) 1,5V, które nie są załączone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie kupić

Mama Gama od: 93