Reklama

 

Dzieci bardzo często boją się ciemności, nie potrafią zasnąć, kiedy w pokoju panuje mrok. Często też zdarza się, że maluchy budzą się w nocy i wędrują do łóżka rodziców. Dziecięcy pokój powinien być obowiązkowo wyposażony w lampkę nocną, która pomoże pozbyć się leków związanych z ciemnością, a dodatkowo będzie ładną ozdobą dziecięcego pokoju. Firma Worlds Apart proponuje kilka ciekawych modeli nocnych lampek, które dodatkowo spełniają inne funkcje. Lamki są dostępne w różnych bajkowych aranżacjach, dlatego każdy malec może znaleźć wśród nich oświetlenie ze swoim ulubionym bajkowym bohaterem.

 

  • Nocna lampka i latarka (2 w 1) to zabawne i wielofunkcyjne oświetlenie dziecięcego pokoju, które świeci miękkim światłem, zdjęta z podstawki staje się ręczną latarką. Jest bardzo prosta w obsłudze, maluch bez problemu włączy ją i wyłączy.
  • Strażnik pokoju, latarka i magnetofon (3 w 1) to ciekawy gadżet do dziecięcego pokoju. Urządzenie odtwarza nagraną przez dziecko wiadomość, gdy ktoś wchodzi do pokoju, dodatkowo jest przydatną lampką.
  • Lampka nocna – przytulanka (2 w 1) to zabawka, która dodatkowo po wciśnięciu odpowiedniego elementu oświetla się pięknym, delikatnym światłem. Przytulanka przestaje świecić po 15 minutach.
  • Świecący zegar to miłe oświetlenie dziecięcego pokoju i czasomierz ułatwiający naukę zasypiania o określonym czasie oraz poranne wstawanie. Dziecko w przyjemny sposób uczy się rozpoznawania pory snu i wstawania. Po nastawieniu trzeciej wskazówki zegara na daną godzinę tarcza zegara zmienia się z jasnej dziennej na ciemną i odwrotnie, co pozwala dziecku kojarzyć porę położenia się do łóżka lub wstawania.

Dystrybutor: GPL sp. z o.o.

Gdzie kupić

OLIMPIK od: 84,95