Reklama

Kreatywna Kompania, producent zabawek i gier nieszablonowych, wprowadził na rynek nowy produkt Trick-Logic. Jest to z pozoru prosty, a jednak kryjący w sobie praktycznie nieograniczone możliwości  wykorzystania, system płytek, który dostarczy wspaniałej rozrywki zarówno dzieciom, jak i młodzieży czy nawet dorosłym.

Trick-Logic

Płytki Trick-Logic wyróżniają sie wysoką funkcjonalnością, można je wykorzystać do budowy , różnego rodzaju gier czy naśladując klocki domina, do układania skomplikowanych struktur, które po przewróceniu stworzą zaprojektowany wcześniej wzór.

Trick-Logic

Płytki Trick-Logic przede wszystkim doskonale sprawdzą się w roli tradycyjnych klocków drewnianych, z których budowanie da jednak satysfakcję nie tylko najmłodszym, ale i starszym konstruktorom. Wynika  to z faktu, że za pomocą tych identycznych i nie posiadających żadnych systemów łączenia cegiełek można tworzyć bardzo złożone budowle, a nawet repliki tych istniejących i wszystkim znanych.

Trick-Logic

Płytki Trick-Logic można także wykorzystać do gry zręcznościowej Tower, podczas której gracze kolejno dokładają cegiełki rozbudowując całą konstrukcję wzwyż, oczywiście tak aby nie dopuścić do jej runięcia. Oprócz zdolności manualnych przyda się tutaj również zmysł strategiczny, w końcu należy tak ustawiać kolejne elementy, aby nie zawalić wieży, a jednocześnie utrudnić przeciwnikowi dołożenie kolejnej płytki.

Trick-Logic

Jeśli chodzi o zabawy zręcznościowe to płytki Trick-Logic, niczym cegiełki domina, można także wykorzystać do układania skomplikowanych wzorów, pełnych wielopoziomowych przeplotów. Realizacja zamierzonych projektów i bicie własnych rekordów będzie dla dziecka doskonałą motywacją to dalszej zabawy, podczas której będzie rozwijać swoją kreatywność, zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną.

Trick-Logic

Wyzwaniem dla dzieci będzie również budowanie z płytek Trick-Logic zagmatwanych labiryntów z ciągiem zakręconych alejek, skrzyżowań i ślepych zaułków. Im bardziej złożony układ, tym więcej trudności sprawi pokonującej go osobie i tym większa satysfakcja dla jego projektanta.

Jak widać system płytek Trick-Logic to nie tylko doskonała zabawa niezależnie od wieku czy płci, ale także sposób na wspomaganie rozwoju percepcji przestrzennej i zdolności motorycznych. Budowanie skomplikowanych konstrukcji wymaga przewidywania w jaki sposób poszczególne elementy zachowają się pod wpływem innych, a także przemyślenia jaka konstrukcja wewnętrzna podtrzyma rosnącą budowlę.

Trick-Logic

Łączenie płytek w rozbudowane struktury pobudza kreatywność oraz logiczne myślenie, a ponadto wymaga koncentracji i skupienia się na wykonywanej czynności, co jednocześnie uspokaja oraz uczy panowania nad własnym ciałem. W końcu nie można sobie tutaj pozwolić na drżenie rąk.

Do produkcji płytek Trick-Logic wykorzystuje się jedynie bezsęczne, nielakierowane drewno bukowe  z ekologicznym certyfikatem FSC. Każda cegiełka posiada identyczny rozmiar, idealnie wyśrodkowany punkt ciężkości oraz wyszlifowane boki i kąty proste. Wszytko to dla pewnego stawiania płytek, z których będą mogły rosnąć naprawdę duże i skomplikowane struktury.

Trick-Logic

Dodatkowe elementy w postaci specjalnych schodów czy dłuższych mostów urozmaicą zabawę. Płytki Trick-Logic zapakowane są w ułatwiające przechowywanie, estetyczne woreczki.

Trick-Logic

 

System płytek Trick-Logic posiada pozytywna opinię pedagogiczną, a skierowany jest do odbiorców od 8 roku życia.

Cechy płytek Trick-Logic:

  • wspaniała rozrywka niezależnie od wieku czy płci,
  • szerokie możliwości wykorzystania,
  • wysoka jakość i staranne wykonanie z naturalnego drewna,
  • doskonale łączą kreatywną zabawę z ćwiczeniem logicznego myślenia oraz percepcji przestrzennej,  
  • rozwijają zdolności manualne, poprawiają koncentrację oraz uczą panowania nad własnym ciałem, 
  • sprawdzają się zarówno podczas indywidualnej zabawy, jak i w gronie przyjaciół czy rodziny,  
  • wyprodukowane w Polsce. 

Producent:  Kreatywna Kompania

Gdzie kupić

patalonia.pl od: 180,00