Reklama

Bardzo ważne dla dojrzewającego organizmu dziecka jest to, aby jego skóra była zdrowa i odpowiednio się rozwijała. Codzienna kąpiel z wodą i mydłem to jednak za mało - jest inny sposób, aby wspomóc zdrowie naszego malucha i odpowiednio stymulować rozwój pozytywnych składników – tak zwanych dobrych bakterii.  Dobre bakterie to elementy naturalnie występujące w skórze - pełnią rolę ochronną i spowalniają rozwój składników patogenicznych, czyli złych bakterii. Te z kolei powodują infekcje i problemy skórne, działając szkodliwie na ciało dziecka. Dobre i złe bakterie zwalczają się wzajemnie, ważne więc aby zwielokrotnić występowanie tych pierwszych i pozbyć się tych drugich - niezdrowych. W wygraniu walki z patogenami pomoże  unikalny składnik opracowany przez laboratoria Alphanova – Alphaprotect, który  niweluje szkodliwe bakterie (pozbywa się niezdrowych E. Coli aż o 65% i  S. Aureus o 24%), jednocześnie pobudzając dobre bakterie (C. Xserois, aż o 105%). Dzięki takiej stymulacji zdrowy stan skóry dziecka pozostaje stabilny, a gromadzące się złe bakterie są stopniowo usuwane. Alphaprotect występuje w naturalnych kosmetykach dla dzieci. 

Alphanova Bebe to naturalne dermokosmetyki dla dzieci wyprodukowane w Prowansji. Te hipoalergiczne kosmetyki składają się w 99% z naturalnych składników, nie zawierają olejków eterycznych ani pochodnych ropy naftowej (PEG) oraz laurylosiarczanów (SLS).  Stosowanie takich kosmetyków zniweluje złe bakterie i pozostawi skórę dziecka nie tylko nawilżoną i świeżą, ale przede wszystkim zdrową i wolną od patogenów. Dzięki składnikowi Alphaprotect skóra dziecka jest naturalnie chroniona, wolna od podrażnień i infekcji skórnych.

Produkty Alphanova Bebe posiadają certyfikaty ekologiczne. Daje to  gwarancję, że kosmetyki są produkowane z poszanowaniem przyrody i środowiska.  Certyfikowane przez ECOCERT France.

Hypoalergiczne kosmetyki Alphanova Bebe dostępne są w sklepach ekologicznych, sklepach internetowych min. smyk.com,  agito.pl oraz merlin.pl a także w najlepszych aptekach.

 

Zobacz inne pomysły na prezent: