Reklama

W życiu małego człowieka guzy, siniaki oraz wszelkie inne urazy są na porządku dziennym. W końcu nie da się odkrywać świata bez niespodziewanych upadków czy zderzeń z przeróżnymi przedmiotami, a nawet nie mniej ruchliwym rodzeństwem. Dlatego też w trosce o kontuzjowane dzieci powstała seria olejków francuskiej firmy Neobulle, w 100 % ekologiczna i bezpieczna już od pierwszych dni życia. W jej ofercie znajdują się jednak nie tylko preparaty uśmierzające ból, ale również chroniące przed ugryzieniami owadów, łagodzące objawy przeziębienia, ułatwiające sen i wiele innych.

 

Badaboum

Preparat Badaboum skutecznie uśmierzy ból spowodowany różnego typu uderzeniami lub upadkami. Łagodzi guzy, zapobiega powstawaniu sińców, łagodzi ból, a tym samym doskonale radzi sobie również z płaczem dziecka. Dzięki poręcznej buteleczce stanie się nieodłącznym towarzyszem podczas nauki chodzenia. Wygodny w użyciu i bardzo wydajny - jedna buteleczka wystarcza na około 2 lata. Swoje uśmierzające właściwości zawdzięcza jedynie zawartym naturalnym składnikom, w szczególności olejkom eterycznym kocanek. Z buteleczką Badaboum pod ręką drobne urazy przestaną być kończącą się fontanną płaczu tragedią. Równie skutecznie sprawdzi się w przypadku stłuczeń u starszych dzieci i dorosłych.

Badaboum

 

Skład:
Olej z maceracji arniki górskiej (Arnica montana); olejek słonecznikowy,
Olejki eteryczne: lawenda (Lavandula hybrida), Cyprys (Cupressus), kocanki (Helichrysum italicum)

Apad'pik - olejek przeciw komarom i owadom

Latem skóra niemowląt, starszych dzieci, a także dorosłych jest szczególnie mocno narażona na bolesne i przykre w skutkach ukąszenia przeróżnych owadów, aby ją ochronić powstał specjalistyczny olejek Apad'pik. Wystarczy rozsmarować go na odkrytych częściach ciała, aby uzyskać wielogodzinną ochronę przed komarami, pająkami, mrówkami czy osami. Jego naturalne składniki zostały dobrane tak, aby można było stosować olejek od pierwszych dni życia, również na główkę i buzię niemowląt.

Apad'pik - olejek przeciw komarom i owadom

 

Skład: Olejki eteryczne: eukaliptus, lawenda, rozmaryn, drzewo różane, oleje z pestki moreli i olej słonecznikowy.

Olejki Neobulle to bogactwo naturalnych substancji zamknięte w poręcznych buteleczkach. Kosmetyki dla dzieci nie zawierają żadnych sztucznych składników, barwników, ani konserwantów, a większość ziół zbierana jest ręcznie. Dlatego też mogą być stoswane od pierwszych dni życia maluszka, bez ryzyka podrażnień delikatnej skóry nowonarodzonego dziecka.

wiecej na www.badabum.com.pl

Zobacz inne pomysły na prezent: