Reklama

Bramka EXIT Kickback Rebounder M pozwala dzieciom cieszyć się radością gry w piłkę nawet bez towarzystwa drugiej osoby. Jest to bardzo elastyczna siatka, która odbija rzuconą w nią lub kopniętą piłkę. Idealna zarówno do luźnych zabaw, jak i trenowania wielu dyscyplin sportowych. Świetnie sprawdzi się w przypadku gry w nogę, siatkówkę, piłkę ręczną czy wodną.

Korzystając z bramki Rebounder dzieci ćwiczą umiejętności chwytania, rzucania oraz przyjmowania piłki. Można ją także wykorzystać do doskonalenia umiejętności strzelania goli, tak nogą, jak i główką. Sprawdzi się również w zabawach grupowych, pozwalając wtedy na ćwiczenie obrony bramki.

Bramka Rebounder zastała pomysłowo zaprojektowana i porządnie wykonana. Rama to czarny metal zabezpieczony przed rdzą. Z kolei siatkę stanowi dobrze napięta gumka, która z dużą siłą zwraca rzuconą w nią piłkę.

Bramkę Rebounder można z powodzeniem wykorzystywać do zabaw na powietrzu i w pomieszczeniach, jej wymiary to 84x84 cm. Siatka oferuje także prostą i szybką zmianę kąta nachylenia, w zakresie od 35 do 90 stopni, a tym samym przejście do innej gry czy formy ćwiczeń.

Gdzie kupić

zabawkidelux.pl od: 497,00