Reklama

Waboba wprowadziła na rynek nową kolekcję zabawnych gadżetów, które mają zachęcić młodszych i starszych do aktywności fizycznej oraz oderwania się od ekranów i wyjścia z domu. W linii tej znajdują się najbardziej popularne sportowe innowacje tej marki w nieco nowej odsłonie.

Surf Ball
Na początek Waboba Surf Ball, najmłodszy członek rodziny piłek odbijających się od wody. Nieco lżejsza od modelu Extreme jest wręcz idealna do rodzinnych gier nad morzem, jeziorem czy w basenie. Żadna inna piłka nie sprawdza się tak dobrze podczas gdy uczestnicy zabawy stoją po pas w wodzie.

Moon Ball
Ciekawostką jest również Księżycowa piłka, Moon Ball, opierająca sie ziemskiej grawitacji i szybująca wysoko pod niebo. Podczas zabawy wydaje unikalne dźwięki, a dzięki swoim "kraterom" jest niezwykle wygodna w chwytaniu i rzucaniu nawet w przypadku małych dziecięcych dłoni. Teraz dostępna także w kolorze niebieskim.

Flyer
Waboba pomyślała również o dzieciach, które od gry w piłę wolą badmintona. Flyer wyglądem przypomina nieco używaną w tej grze lotkę, jednak do zabawy nim nie potrzeba rakietek. Długie pióra oraz gumowa końcówka zapewniają mu dużą dynamikę oraz stabilną trajektorie lotu. Sama gra polega na utrzymywaniu tej kometki ponad ziemią poprzez uderzanie jej rękami, stopami, kolanami, a nawet głową. Flyer to nie tylko wspaniała rozrywka , ale także doskonałe ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Każdy z tych gadżetów odkryje przed dziećmi zupełnie nowe sposoby zabawy i sprawdzi się w odmiennych warunkach. W wymyślaniu różnorodnych form aktywności pomoże maluchom także księga gier Playbook, kryjąca w sobie 25 sposób na atrakcyjne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Producent: Waboba 

Gdzie kupić

decathlon.pl od: 19,99