Reklama

Zabawki Outdoorowe Buitenspeel
Spędzanie czasu na zewnątrz zawsze i wszystkim bez wyjątku przynosi korzyść! BuitenSpeel jest specjalistą we współczesnych grach używanych na dworze, łączących doskonale zabawę oraz rozwój. Zabawki te są nie tylko bezpieczne i łatwe w użyciu ale również atrakcyjne i przyjemne do zabawy. Cena 20,00 - 200,00 zł

1. Krokiet

Tradycyjne gra w krykieta sprawi maluchom mnóstwo radości i pozwoli wyszaleć się na świeżym powietrzu. W zestawie znajdują się drewniane młotki, piłki oraz kołki wraz z obręczami. Wszytko zapakowane w elegancką torbę dla wygodnego transportu i przechowywania. Podczas zabawy dzieci poznają zdrową rywalizację i uczą się współpracować w grupie.

Producent: BuitenSpeel

Supertoys

2. Rzucanie w puszki 

Gra w puszki to mnóstwo emocji dla uczestników w każdym wieku, a mając taki zestaw w domu nie trzeba czekać na wesołe miasteczko czy jarmark. Można się nimi doskonale bawić zarówno w domu, ogrodzi czy na wycieczce. Jednocześnie ćwicząc swoją celność i koordynację.

Producent: BuitenSpeel

Supertoys

 

3. Mega wieża Large Tower XXL 

Plenerowa wersja popularnej Jengi w dużej skali. Zadaniem graczy jest zbudowanie wieży, a następnie jej powolne uszczuplanie, poprzez wyciąganie pojedynczych elementów. Oczywiście w taki sposób, aby cała konstrukcja nie runęła. Emocjonująca zabawa, która będzie wymagała koordynacji, skupienia i zastosowania pewnej taktyki. 

Producent: BuitenSpeel

Supertoys

4. Wooden Pole Football

Zestaw do gry w piłkę nożną z kolorowymi wykonanymi z wysokiej jakości drewna słupkami to super zabawki ogrodowe. Dzięki niemu dzieci będą mogły stworzyć sobie boisku w dowolnym miejscu i o dowolnej wielkości. Łatwy w transporcie i przechowywaniu.

Producent: BuitenSpeel

Supertoys

5. Ball Throwing

Ball Throwing to nowa odsłona tradycyjnej gry w kule francuskiego pochodzenia. Tym razem jej uczestnicy mają za zadanie przewrócić wszystkie deseczki w najmniejszej liczbie rzutów lub osiągnąć uzgodniony limit punktów. Różne warianty urozmaicą zabawę i pozwolą na dostosowanie poziomu trudności do wieku i umiejętności graczy.

Producent: BuitenSpeel

Supertoys

6. Szczudła kubeczki niebieskie

Szczudła w formie niebieskich kubeczków, które umożliwią maluchowi szybkie pokonywanie większych odległości oraz pozwolą spojrzeć na świat z nieco innej perspektywy. Wystarczy wsunąć stopy między "wiaderka", a linkę. Takie ćwiczenie nie tylko sprawi dziecku dużo radości, ale również będzie wspaniałym ćwiczeniem koordynacyjnym. Spacer na szczudłach wspiera rozwój ruchowy, mięśnie nóg, równowagę oraz ogólną sprawność fizyczną.

Producent: BuitenSpeel

Supertoys

7. Big Poles

Big Poles to klasyczne bierki w nieco większej odsłonie. Typ razem patyczki mają 90 cm długości i doskonale sprawdzą się podczas zabaw na świeżym powietrzu. Zobaczcie komu uda się wyciągnąć ich najwięcej bez poruszania pozostałych.

Producent: BuitenSpeel

Supertoys