Reklama

Fotelik samochodowy Avionaut Glider 9-25 kg rośnie wraz dzieckiem, przez długi czas zapewniając mu bezpieczeństwo i wygodę podróżowania. Regulowany kąt oparcia siedziska pozwala ustawić je w pozycji adekwatnej do wieku małego pasażera oraz jego aktualnych potrzeb. Fotelik wyposażony jest ponadto w piankowo polipropylenowy zagłówek, który zapewnia komfortowy wypoczynek szyi dziecka.

W modelu Avionaut Glider zastosowano innowacyjny materiał EPP - System Absorpcji Energii, odpowiedzialny za wysoki poziom bezpieczeństwa podróżującego maluszka. Również głębokie skrzydła boczne stanowią dodatkową ochronę podczas zderzeń bocznych. Z kolei stabilność fotelika zwiększają specjalne napinacze pasów bezpieczeństwa.

Avionaut Glider

 

Avionaut Glider łatwo i szybko montuje się w samochodzie, można do tego celu wykorzystać także bazę ISOFIX.

Wymienne kolorowe wkładki do siedzenia ułatwiają utrzymanie fotelika w czystości, a także pozwalają na szybkie odświeżenie jego wyglądu. Wykonane są z tkaniny zapewniającej odpowiednią cyrkulację powietrza, a tym samym właściwy komfort termiczny. Doskonale sprawdzą się zarówno podczas krótkich przejażdżek, jak i długich wypraw.

Producent:  Avionaut

Gdzie kupić

pynio.pl od: 459.00
minilo.com.pl od: 459.00
blanca-baby.pl od: 459,00

Zobacz inne pomysły na prezent: