Reklama

Ochraniacz na Fotelik Samochodowy w Małpki

Choć ochraniacz na fotelik samochodowy (54 zł) nie jest obowiązkowym elementem wyposażenia podczas podróży, może okazać się niezwykle wygodnym i praktycznym gadżetem, który znacznie przedłuży żywotność siedziska.

Zadaniem ochraniacza jest zabezpieczenie fotelika przez niepożądanymi niespodziankami, jakie mogą spaść na niego podczas jazdy. Zapobiegnie wszelkiego rodzaju zabrudzeniem, zniszczeniom czy wciskającym się w najgłębsze zakamarki okruszkom jedzenia lub zabawkom. Stanowi również skuteczną ochronę przed mogącą przydarzyć się każdemu maluszkowi "wpadką", w takiej sytuacji fotelik pozostanie suchy. A po wszystkim wystarczy wyprać ochraniacz, nie martwiąc się o tapicerkę.

Ochraniacz składa się z dwóch części: siedziska z brzegami wykonanego z nieprzemakalnej tkaniny oraz mięciutkiego, przyjemnego w dotyku polarku w żywych kolorach.

Cechy produktu:

  • wodoodporny,
  • nieplamiący się,
  • szybkoschnący (można go prać w pralce),
  • łatwy w montażu (przekładasz pasy i już!),
  • kompatybilny do większości fotelików.

Taki ochraniacz przyda się zarówno podczas podróży na niewielkie odległości, jak również w trakcie tych, które trwają wiele godzin, w jednym i w drugim przypadku zapewniając dziecku przytulną i komfortową jazdę.

Dystrybutor: Eco and More Sp. z o.o.

ekomaluch.pl