Reklama

Childhome to belgijska firma rodzinna, w ofercie której znajdują sie przede wszystkim funkcjonalne i estetyczne meble oraz wózki dla dzieci i niemowląt, choć nie brakuje tutaj także innych elementów wyposażenia wnętrz, produktów pielęgnacyjnych czy zabezpieczeń do domu. Szeroki wybór artykułów, zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wzorach, trafia w przeróżne gusta, doskonale wpasowując się w dane otoczenie. 

Jednocześnie produkty Childhome wyróżniają się nie tylko designem, ale także wysoką jakością wykonania oraz bezpieczeństwem, co jest wyjątkowo ważne w przypadku produktów dla najmłodszych.

Krzesełko do karmienia Evolu


Na szczególną uwagę wśród bogatej oferty Childhome zasługuje eleganckie krzesełko do karmienia Evolu, dostosowujące się do trzech wysokości blatów. Doskonale nada się do dziecięcego stoliczka o wysokości 50 cm, tradycyjnego stołu o wysokości 75 cm, a po dokupieniu dodatkowych nóżek także do 90 cm wyspy kuchennej. Siedzisko krzesełka Evolu wykonane jest z pracującego plastiku i zapewnia wygodne, przestronne miejsce do zabawy lub jedzenia.

Krzesełko EvoluZa bezpieczeństwo korzystającego z niego malucha odpowiadają 5-punktowe pasy, które nie pozwolą dziecku na ześliźniecie się z krzesełka lub jego samodzielne opuszczenie.

Krzesełko Evolu można także wzbogacić o kilka dodatków. Komfort dziecka zwiększy mięciutka poduszeczka frotte, stworzona specjalnie do tego modelu. Z kolei zastosowanie oryginalnych płóz pozwoli zamienić krzesełko w niezwykły bujany fotelik. Ponadto model ten można wyposażyć w wypinaną tackę, na której maluszek może spożywać swoje pierwsze posiłki.Krzesełko Evolu zalecane jest dla dzieci od 6 miesiąca do 6 roku życia. Wymiary: 58 x 51 x 92 cm. Waga: 5 kg.

 

Krzesełko Lambda

Nie mniej atrakcyjnym krzesełkiem do jedzenia jest rosnący wraz z dzieckiem model Lambda, pozwalający w prosty sposób regulować wysokość siedziska oraz podnóżka. Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi. Integralnym elementem krzesełka Lambda jest tacka , którą jednak w razie potrzeby można przełożyć do tyłu. Nie zabrakło tutaj oczywiście zabezpieczających pasów, a dostępne siedzisko jest szerokie i wygodne. Całość wykonana została z drewna bukowego i dostępna jest w różnych kolorach.

Childhome Krzesełko LambdaKrzesełko Lambda przeznaczone jest dla dzieci od 6 miesiąca życia. Wymiary: 49 x 51 x 85 cm. Waga: 7.5 kg.

 

Pływający fotel Gliding

Ten niezwykły model zaspokoi z kolei nie tylko potrzeby najmłodszych członków rodziny, ale także starszego rodzeństwa, rodziców czy nawet gości. Wyposażony w podnóżek fotel łączy w sobie funkcję bujania, huśtania oraz kołysania, zapewniając jedyny w swoim rodzaju relaks. Specjalna konstrukcja sprawia, że zarówno samo siedzisko, jak i podnóżek imitują ruch falowania. Mebel ten doskonale sprawdzi się w pokoju dziecinnym, uprzyjemniając czas karmienia czy opowiadania bajek, pozwalając w tym samym momencie wypocząć plecom i wyciszyć się.

Pływający fotel GlidingWymiary: 72 x 64 x 100 cm.

Childhome oferuje również tradycyjne bujane fotele, w wersjach dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, które dostarczą rozrywki i pozwolą na chwilę relaksu.

Producent:  Childhome

Gdzie kupić

Malusin od: 451,00