Reklama

Składane krzesełko dla dziecka FemStar One2Stay to idealne rozwiązanie nie tylko dla mobilnych rodziców, którzy dużo czasu spędzają w podróżach z dzieckiem. Przyda się także podczas odwiedzin u rodziny czy przyjaciół, a nawet w domu, jednym słowem wszędzie. Wraz z nim stworzycie maluszkowi odpowiednie warunki do zjedzenia posiłku , a także do zabawy, czy po prostu uczestnictwa w zebranym towarzystwie niezależnie od miejsca, w którym się znajdujecie. Ponadto dziecko zajmując podczas posiłków takie samo miejsce, jak dorośli będzie uczyć się prawidłowych zachowań przy stole już od najmłodszych lat.

Krzesełko FemStar One2Stay jest niezwykle starannie wykonane i bardzo stabilne, a przy tym waży zaledwie 2 kg. Dzięki swoim kompaktowym właściwościom składa się do niewielkich rozmiarów w kilka sekund. W takiej formie może być swobodnie przenoszone w poręcznej torbie. Nie zajmje dużo miejsca w bagażniku czy małym mieszkaniu.

Zaprojektowane zostało tak, aby zapewnić ulokowanemu w nim maluszkowi komfort i całkowite bezpieczeństwo. Rodziców zachwyci nie tylko swoją wielofunkcyjnością, ale także estetycznym wyglądem i intensywnymi kolorami. Wyposażone zostało w pasy bezpieczeństwa, wygodny podnóżek, a także praktyczne kieszenie na zabawki czy inne akcesoria dziecięce. Wykonane z poliestru siedzisko jest wodoodporne i łatwe do utrzymaniu w czystości.

Krzesełko FemStar One2Stay przeznaczone jest dla dzieci od 6 do 36 miesiąca życia, wytrzymując obciążenie do 15 kg. Idealny produkt zarówno dla rodziny z małym dzieckiem spędzającej dużo czasu poza domem, jak i dla tych którzy cenią praktyczne, kompaktowe rozwiązania.

 

Cechy krzesełka FemStar One2Stay:

  • doskonałe w podróży, podczas wizyt u rodziny, w restauracjach czy po prostu w czasie posiłków w zaciszu domowym,
  • błyskawicznie się składa do niewielkich rozmiarów,
  • poręczne w transporcie i przechowywaniu,
  • solidnie wykonane,
  • łatwe do utrzymania w czystości,
  • dostęne w 4 wariantach kolorystycznych,
  • spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa,
  • wysokość: 75 cm, waga: 1,9 kg.

Kup tu

Zobacz inne pomysły na prezent: