Reklama

Podróż z dzieckiem to wyzwanie dla rodziców i dla maluchów, które szybko się niecierpliwią i koszmarnie nudzą szczególnie, jeśli w samochodzie przychodzi im spędzić więcej niż godzinę . Maluszkom, które rozpiera energia i unieruchomienie w foteliku powoduje zdenerwowanie musimy zapewnić atrakcje, która je zainteresuje i odwróci uwagę od nużącej podróży. Z myślą o uatrakcyjnieniu podróży powstał stolik samochodowy TULOKO.

Dziecko może sobie spokojnie jeść, bawić się, przeglądać książeczki, kolorować co pozwala spokojnie i w dobrych humorach dotrzeć do celu. Umieszczona na blacie edukacyjna mapa Polski pozwala dziecku w trakcie jazdy śledzi trasę podróży. Młodsze dzieci poznają zwierzęta, które zamieszkują dany obszar Polski. Starsze uczą się geografii i poznają miasta Polski. Stoli możemy wykorzystać nie tylko w samochodzie świetnie przyda się w trakcie jazdy pociągiem i autokarem lub w czasie lotu samolotem. Boczne kieszenie ułatwiają dziecku dostęp do picia i ulubionej zabawki.

Cechy stolika TULOKO :

 • wyprodukowany w Polsce
 • przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia - rośnie razem z dzieckiem
 • przezroczysta kieszeń na blacie - możliwość wsunięcia rysunku dziecka
 • łatwy w montażu
 • dołączany pasek z zapięciem
 • pasuje do większości fotelików samochodowych
 • możliwość przyczepienia do wózka posiadającego pałąk
 • lekki
 • duża powierzchnia blatu
 • edukacyjna mapa Polski
 • wysokie ścianki boczne uniemożliwiają spadanie przedmiotów na podłogę
 • bezpieczny - wykonany z miękkiej pianki
 • łatwy w czyszczeniu - pokryty wodoodpornym materiałem

 

Stolik jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim.

 

 

Producent: TULOKO

Czasy, kiedy aby spędzić przyjemnie podróż samochodem, wystarczało mieć miłe towarzystwo i dobrą muzykę, wraz z narodzinami dziecka minęły bezpowrotnie. Maluch to znacznie bardziej wymagający towarzysz podróży i warto jego wymaganiom sprostać, aby podróż była miłym przeżyciem dla wszystkich (tak, tak - dla dziecka jazda samochodem też może być czymś więcej niż tylko nużącym "transportem" - wystarczy się tylko postarać!). Spędzamy z córką dużo czasu w podróży i ważne jest, aby podczas jazdy samochodem się nie nudziła. Małgosia podróż znosi dobrze i zazwyczaj nie marudzi, jednak musi mieć pod ręką sporo swoich ulubionych zabawek - ukochanego Bobasa i książeczki, które namiętnie czytuje w podróży.

 

 

Stolik Tuloko okazał się więc bardzo praktycznym akcesorium, uprzyjemniającym w bezpieczny sposób zabawy córki w samochodzie, umożliwiającym jej rozłożenie większej ilości zabawek pod ręką, a nam - ułatwiającym życie, gdyż nie musimy co chwila podnosić spadających z kolan dziecka książeczek i maskotek. Ważną cechą Tuloko jest wielofunkcyjność - może służyć do rozkładania zabawek, rysowania, a nawet - jedzenia (radzimy praktykować to ostatnie podczas postojów - jedzenie w czasie jazdy grozi zakrztuszeniem). Oprócz blatu posiada on także pojemne kieszenie, które pomieszczą wiele drobiazgów i nie tylko - spokojnie wejdzie tam też bidon z piciem. Stolik Tuloko jest lekki i składa się w płaski prostokąt - zmieści się więc w każdym bagażu i nie ma obaw, że zajmie zbyt dużo miejsca. Ma za to sporą powierzchnię blatu, z podnoszonymi brzegami, zabezpieczającymi ułożone na stoliku rzeczy przed spadaniem. Stolik jest łatwy do przypięcia do fotelika samochodowego czy wózka, nie będzie się więc zsuwał z kolan (choć akurat córa preferuje wersję nieprzypiętą, która też nie "jeździ" po kolanach), a odpiąć go potrafi już dwulatek, nie ma więc obaw, że będzie konieczny nieprzewidziany postój na odpięcie stolika, gdy dziecko znudzi się zabawą. W Tuloko niezwykle ważne jest też solidne wykonanie - ma on wyłącznie miękkie elementy (dziecko nie zrobi sobie nim krzywdy w czasie jazdy), które bardzo łatwo poddają się czyszczeniu. Stolik Tuloko stał się naszym nieodłącznym towarzyszem podróży, dzięki swojemu bezpieczeństwu i wielofunkcyjności.

Pozdrawiam,

Danusia

wpodrozyprzezzycie