Reklama

Linia produktów Prawdziwy Skaut niemieckiej firmy Happy People wyróżnia się wieloma walorami edukacyjnymi, bardzo wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjną szatą wizualną. Przede wszystkim jednak dostarczy wiele radości małym miłośnikom przyrody i wycieczek terenowych. Znajdziemy tutaj   szeroki wybór akcesoriów pomocnych w podglądaniu zwierząt w ich naturalnym środowisku, przydatnych na biwakach czy podczas przeróżnych wypraw.   Z takim wyposażeniem każdy maluch może śmiało ruszać na spotkanie przygody.

Wszystkie artykuły z linii Prawdziwy Skaut utrzymane są w charakterystycznej zielono-pomarańczowej tonacji, przyciągającej wzrok i atrakcyjnej dla dzieci. Pomogą one w zorganizowaniu maluchom czasu na świeżym powietrzu, a także zachęcą do samodzielnego odkrywania świata. Przy okazji zaaranżowanie z tymi ciekawymi akcesoriami polowania na owady czy małego biwaku w ogrodzie będzie doskonałym sposobem na oderwanie dzieci od komputerów i telewizorów, dając im szansę poczucia się jak ich ulubieni bohaterowie z ekranu.

Produkty Prawdziwy Skaut to jednak nie tylko rozrywka, ale także nauka, a przy okazji pobudzanie i rozwijanie pasji. Dzieci podczas zabawy uczą się jednocześnie posługiwania wieloma użytecznymi narzędziami, takimi jak lornetka, kompas czy krótkofalówka. Ponadto wspólne obserwowanie natury stwarza sposobność do zapoznania pociechy ze zwyczajami zwierząt, występującymi w przyrodzie zjawiskami czy przydatnymi podczas przetrwania w lesie sztuczkami.

Wszystkie oferowane w linii Prawdziwy Skaut artykuły są całkowicie bezpieczne dla dzieci , co potwierdzają podsiane przez nie atesty i certyfikaty. Dużą ich zaletą jest naprawdę solidne wykonanie, dzięki czemu długo posłużą małym odkrywcom, a później będą mogły być przekazane młodszemu rodzeństwu. Przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Propozycja Prawdziwy Skaut jest tym bardziej atrakcyjna, że na polskim rynku nie znajdziemy zbyt dużej ilości ciekawych zabawek tego typu, a tutaj   wraz z wysoką jakością otrzymujemy także przystępną cenę. Każdy mały przyrodnik będzie zachwycony takim prezentem.

Producent:  Happy People

Dystrybutor: Malik

Gdzie kupić

Malik od: 9,90