Reklama

Popar Toys oddaje w ręce dzieci książki, puzzle, a teraz także trójwymiarowe tablic e w niezwykły sposób budzące do życia opowieści i fakty. Pomoce te w sprytny sposób wykorzystują interaktywne animacje, gry, filmy oraz 3-D augmented reality, rozszerzoną rzeczywistość łączącą świat realny z tym generowanym komputerowo.

Na Tablicy 3D Anatomia człowieka możemy zobaczyć w trójwymiarze strukturę mięśni, szkielet, organy wewnętrzne, a nawet zagłębić się przez gardło w układ pokarmowy. Wszytko to dzięki darmowej aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Podobne efekty uzyskamy wykorzystując do nauki Tablicę 3D Układ okresowy pierwiastków. Tutaj młodzi chemicy będą mogli poznać poszczególne pierwiastki, a także zobaczyć w jaki sposób reagują i łączą się one ze sobą nawzajem. Przykładowo używając aplikacji możemy podświetlić wszystkie pierwiastki reagujące z wodorem, a także połączyć go z tlenem, aby zobaczyć w jaki sposób powstaje cząsteczka wody.

Miłośników astronomii zafascynuje Tablica 3D Układ Słoneczny, która przeniesie planety w trójwymiarową przestrzeń, gdzie będą krążyć po swoich orbitach obracając się wraz ze swoimi księżycami. Dzieci będą miały okazję w niezwykły sposób poznać nazwy ciał niebieskich, dzielący je dystans oraz inne kosmiczne ciekawostki. Pomogą w tym załączone do tablicy filmy i gry.


Popar Toys to zabawki edukacyjne nowej generacji wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne.

 

Producent:   Popar Toys