Reklama

Zabawka edukacyjna Spectacular Science daje dziecku niecodzienną możliwość przeprowadzenia niesamowitych pokazów naukowych dla rodziny bądź znajomych. Eksperymenty zostały specjalnie dobrane do ekscytujących występów, które wywołają podziwi w oczach obserwatorów.

Spectacular Science

 

W pudełku kryje się sprzęt laboratoryjny, materiały i substancje chemiczne niezbędne podczas naukowej prezentacji. Mali eksperymentatorzy znajdą tam również kolorową instrukcję w komiksowej formie, która poprowadzi ich przez przygotowania i realizację 25 projektów. Zawiera ona informacje dotyczące w jaki sposób sprawnie i bezpiecznie wykonać kolejne kroki oraz naukowe informacje dotyczące danego przedsięwzięcia.

Eksperymenty podzielono na pięć kategorii, w których dzieci będą miały okazję wyczarować kolorowe płomienie z chemikaliów, wykonać ognioodporny balon, zapalić świeczkę na odległość czy zamienić mleko w ciało stałe i z powrotem w płyn. Wszystko to, i wiele więcej, będzie możliwe z zestawem Spectacular Science, który zrealizuje marzenia małych naukowców o własnym szalonym laboratorium.

Producent: Thames & Kosmos