Reklama

Twoje dziecko uwielbia klocki, za to niezbyt lubi jeść? Klockowa Zastawa Placematix to świetny sposób na każdego małego niejadka. Ten gadżet do jedzenia jest też praktyczny i wolny od szkodliwych substancji.

 

Jedzenie może być fajne

Chociaż dorosłym trudno to zrozumieć, to dla wielu dzieciaków jedzenie jest po prostu... nudne! Marudzenie przy posiłku, niechęć do długiego siedzenia przy stole - z tym wszystkim musieli radzić sobie także twórcy Klockowej Zastawy Placematix. Postanowili połączyć tradycyjne klocki dla dzieci z innowacyjną zastawą stołową, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom gadżetów do jedzenia. W zestawie znajdziemy antypoślizgową podstawę, talerz, miseczkę, łyżeczką i widelec. Wszystkie jej elementy są kompatybilne z klockami typu LEGO Duplo. W wyjątkowo oryginalny sposób połączono więc zabawę z nauką - żywe kolory oraz atrakcyjny design kojarzący się z przyjemnymi chwilami zachęcą do samodzielnego jedzenia każdego niejadka. Ogromną zaletą zastawy jest wielofunkcyjność - gdy maluch upora się z posiłkiem, jej postawę będzie mógł wykorzystać jako bazę do stworzenia niezwykłych budowli z klocków. 

 


Koniec z przykrymi niespodziankami

Nauka samodzielnego jedzenia wymaga poświęceń - plamy, brudny stół czy obrus są nieuniknione. Dzięki Klockowej Zastawie Placematix możemy jednak ograniczyć takie przykre niespodzianki - nie tylko umila ona dzieciom naukę, lecz także znacznie ją ułatwia i ogranicza "czynniki ryzyka". Możliwość łączenia ze sobą wszystkich elementów zastawy oraz przyczepiania ich do stabilnej podstawki sprawia, że talerz nie będzie się przewracał, a łyżka pełna kaszki nie spadnie tak łatwo ze stołu. Ta zastawa jest zatem świetnym prezentem nie tylko dla dzieci, lecz także dla zestresowanych ciągłym sprzątaniem po nich rodziców. 

 


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jak wszystkie gadżety do jedzenia, Klockowa Zastawa musi spełniać odpowiednie normy. Wszystkie jej elementy są w pełni bezpieczne dla malucha oraz pozbawione wszelkich szkodliwych substancji np. BPA. Powstaje ona w Hiszpanii, a do jej stworzenia wykorzystywane są jedynie najwyższej jakości materiały, specjalnie przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sztućce zostały odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu z jednej strony nie stwarzają zagrożenia, a z drugiej idealnie dopasowują się do małych rączek i pozwalają w łatwy sposób nabierać pokarm. Zastawę możemy umyć w zmywarce, bez problemu użyjemy jej także w kuchence mikrofalowej

Gdzie kupić

QElements od: 99,00