Reklama

Nauczenie dziecka picia z "dorosłego" kubka to nie lada wyzwanie. Pomysłowy kubeczek Cuppies od JJ Rabbit z ukrytą na dnie niespodzianką zachęci malucha do wypicia wszystkiego do ostatniej kropli.

 

Trudne rozstanie z butelką

Rozstanie się z ulubioną butelką czy kubkiem bywa dla dziecka trudnym wyzwaniem. Tymczasem według ekspertów już od drugiego roku życia maluchy powinny pić samodzielnie z "dorosłego" kubka. Specjaliści z Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej zalecają podjęcie pierwszych takich prób zaraz po ukończeniu pierwszego roczku. Pomysł na stworzenie kubków Cuppies narodził się w głowie rodziców, którzy sami mieli problemy z przekonaniem swoich pociech do odstawienia kubka niekapka. Tak właśnie powstał Cuppies - atrakcyjny dla dziecka, a jednocześnie w pełni bezpieczny dla niego kubeczek.

 

Kto kryje się w mleku?

Dlaczego kubki Cuppies podobają się maluchom? Dzięki dwóm uchwytom są łatwe do trzymania, a żywe kolory przyciągają wzrok małych odkrywców. Największa atrakcja ukryta jest jednak na dnie kubka - czeka tam na dziecko zabawne zwierzątko: żabka, królik, pingwin lub świnka. Aby jednak cieszyć się widokiem naszego małego przyjaciela, musimy najpierw wypić całą zawartość kubka. Trudno o lepszą zachętę do tej nielubianej czasem przez maluchy czynności. Do tego widok sterczących z mleka króliczych uszu z pewnością rozbawi najmłodszych, a i nam poprawi humor w każdy nerwowy poranek. 

Bezpieczny i ekologiczny

Kubeczki Cuppies od JJ Rabbit to więcej niż praktyczne i zabawne produkty - to także wyroby całkowicie bezpieczne zarówno dla malucha, jak też dla środowiska naturalnego. Są one w 100% biodegradowalne, wytworzone z otrzymywanego z przetworzonych roślin bio-plastiku. Dzięki temu pozbawione są wszelkich szkodliwych substancji, takich jak np. BPA. Kupując tego rodzaju gadżety do jedzenia możemy mieć pewność, że w odpowiedzialny sposób chronimy naszą planetę (to także świetna okazja do porozmawiania z maluchem o ochronie środowiska). Nie zapomniano też o względach praktycznych - kubki Cuppies (pojemność 235 ml) możemy myć w zmywarce do naczyń. 

Wyłącznym dystrybutorem kubeczków Cuppies w Polsce jest QElements.

Gdzie kupić

QElements od: 29,00