Reklama

Na polskim rynku zabawek i akcesoriów dla dzieci pojawiła się nowa brytyjska marka - Brother Max. Oferuje unikalne produkty dla niemowląt i dzieci do 5 lat: od produktów służących do karmienia, po śliniaki z pojemnikiem na okruszki, wysokie krzesełka przekształcające się w krzesła, zabawki do kąpieli, a kończąc na termometrze cyfrowym na podczerwień z opcją pomiaru czoła oraz monitorowaniem temperatury otoczenia.

Oferta marki Brother Max jest skierowana do rodziców poszukujących produktów, które pomogą im prawidłowo i bezpiecznie opiekować się ich dziećmi. Produkty i akcesoria dla dzieci Brother Max opracowane zostały przy współpracy z terapeutami poznawczymi, po to, by uczyć dzieci wykonywania różnych czynności, jednocześnie stymulując bezpieczną i interaktywną zabawę. Firma Brother Max, jako jedna z pierwszych na rynku, z myślą o bezpieczeństwie dzieci, wprowadziła produkty, które są wolne od ftalanów i bisfenolu A.

Wartości wyróżniające markę Brother Max można opisać trzema słowami: proste, sprytne i pomysłowe. Proste – dzięki ergonomicznym kształtom ułatwiającym pielęgnację, karmienie i opiekę nad dziećmi. Sprytne – ponieważ ich koncepcję oparto na intuicji rodzicielskiej, a całość została zaprojektowana przez rodziców dla rodziców. Pomysłowe – ze względu na zastosowanie unikalnych mechanizmów, które zapewniają bezpieczeństwo dzieci, a co za tym idzie komfort rodziców. Wysoką jakość produktów Brother Max potwierdza aż 45 zdobytych nagród i wyróżnień w branży produktów dla dzieci.

 

 

Akcesoria i produkty Brother Max dzielą się na cztery kategorie: zdrowe i bezpieczne , krzesełka, karmienie i czas kąpieli. Do kategorii produktów „zdrowych i bezpiecznych” należą m.in. cyfrowy termometr, designerska lampka nocna Miś i Królik z uchwytem, która nie nagrzewa się i dziecko może z nią zasypiać, oraz nocna lampka do kontaktu. Flagowym produktem Brother Max jest stylowe i funkcjonalne krzesełko Scoop zaprojektowane, aby rosnąć razem z dzieckiem, z mechanizmem przekształcania w zależności od wieku.

Karmienie dziecka z pewnością będzie bardziej bezpieczne przy użyciu łyżeczek, które zmieniają kolor, gdy jedzenie jest za gorące, a miseczki z ergonomicznym uchwytem i przyssawką do stołu pomogą dziecku zjeść bez zabrudzeń. Kubek niekapek 4 w 1 , pochylający się do przodu ułatwi spożywanie napojów, a butelka sportowa na 2 napoje z rdzeniem chłodzącym, zgasić pragnienie w upalne dni. Żywność dłużej zachowa świeżość, dzięki szczelnym pojemnikom z wściskanymi podstawkami, także ułatwiającymi wyjmowanie. Kąpiel dla każdego dziecka będzie ciekawą przygodą, gdy użyje gąbki lub zabawki – twistera, zmieniających kolor na żółty, gdy woda jest zbyt gorąca.

Brother Max Limited to firma stworzona w 2005 roku przez zespół rodziców z ponad 30-letnim doświadczeniem w tworzeniu innowacyjnych produktów. Wiedząc, jak trudno podołać niektórym zadaniom, przed którymi staje każdy rodzic, wspólnie skupili się na projektowaniu produktów zapewniającyh innowacyjne rozwiązania codziennych problemów wychowawczych. Produkty Brother Max sprzedawane są w 8500 sklepach w Wielkiej Brytanii i przez wielu niezależnych detalistów oraz eksportowane do 32 innych państw.

Polskim, wyłącznym dystrybutorem marki Brother Max jest firma ABC Kid, która powstała z myślą o najmłodszych pociechach oraz ich rodzicach. Wprowadza na polski rynek innowacyjne marki produktów, bezpieczne dla dzieci i środowiska. Sprzedawane i reprezentowane przez firmę ABC Kid światowe marki posiadają wszystkie wymagane certyfikaty oraz są zgodne z obowiązującymi normami praw i bezpieczeństwa.

We wtorek 11 czerwca 2013 r. w restauracji Papaya w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, zapowiadająca wejście na polski rynek innowacyjnych produktów i akcesoriów dla dzieci brytyjskiej marki Brother Max. W spotkaniu udział wzięli: Jonathan Gold – właściciel firmy Brother Max, Neil Bizley – Export Manager Brother Max, Karina Opalińska – General Manager firmy ABC Kid,wyłącznego dystrybutora marki na Polskę oraz w roli eksperta ds. produktów dla dzieci i niemowląt - Magdalena Kordaszewska z  www.zabawkowicz.pl . Spotkanie poprowadziła znana i doświadczona mama, będąca obecnie w ciąży z drugim dzieckiem – Katarzyna Cichopek. Wśród publiczności pojawiła się również oczekującanarodzin swojego pierwszego dziecka - Dorota Gardias.

Podczas konferencji, prezentowano innowacyjne produkty Brother Max, a także ich zastosowanie. Największym powodzeniem cieszyły się termometr 3 w 1, który w ciągu sekundy mierzy temperaturę ciała i otoczenia, a także stylowe i funkcjonalne krzesełko Scoop zaprojektowane, aby rosnąć razem z dzieckiem. więcej...

Dystrybutor: ABC Kid

Facebook Brother Max