Reklama

Produkty marki Brother Max wyróżniają się niepowtarzalnym stylem i praktycznymi rozwiązaniami. Od początku do końca tworzone są by dbać o bezpieczeństwo dzieci i wygodzie rodziców, dlatego też zdecydowanie ułatwiają opiekę nad dzieckiem oraz czynią ją choć odrobinę mniej stresującą.

Jednodotykowy One-Touch termometr cyfrowy 3 w 1

Jednodotykowy One-Touch termometr cyfrowy 3 w 1

Termometr cyfrowy 3 w 1 dokonuje szybkich, 1 sekunda, i dokładnych pomiarów temperatury ciała dziecka w sposób zupełnie bezstresowy dla maluszka. Przeznaczony do stosowania do czoła lub ucha, wyposażony w duży, czytelny wyświetlacz, nie zawiera rtęci. Posiada także wbudowaną końcówkę, którą po pomiarze wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką. Na co dzień, umieszczony w eleganckim stojaczku lub zawieszony na ścianie, może być używany do pomiarów temperatury w pokoju. Dla łatwiejszych odczytów wyposażono go w automatyczne podświetlenie.

Brother Max Termometr do kąpieli i pokoju Ray

Brother Max Termometr do kąpieli i pokoju Ray

Zabawna i nowoczesna forma cyfrowego termometru Ray   powinna przypaść do gustu i mamie, i dziecku, które to będzie mogło bawić się nim w czasie kąpieli. Zabawny, pływający stworek będzie wspaniałym kompanem, który urozmaici czas spędzony w wannie. Ray wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz LCD, ostrzega przed zbyt gorącą wodą, a na co dzień możne pełnić rolę termometru pokojowego.

Nocna Lampka do kontaktu; podwójnego zastosowania

Nocna Lampka do kontaktu; podwójnego zastosowania

Niezwykle funkcjonalna lampka, która nie tylko rozświetli nocą pokój dziecka, ale także nie zajmje kontaktu, pozostawiając możliwość wpięcia w umiejscowione na przednim panelu gniazdko dowolnego urządzenia. W ten sposób można korzystać jednocześnie z dwóch sprzętów, bez konieczności wypinania jednego z nich z gniazdka. W przypadku, gdy funkcja ta nie jest potrzebna, kontakt można zabezpieczyć załączoną zaślepką. Elegancki, zaokrąglony kształt oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że lampka ta doskonale sprawdzi się także poza dziecięcym pokojem, chociażby rozświetlając korytarz, a tym samym ułatwiając nocne wizyty w toalecie starszemu dziecku. Automatycznie zapala się o zmroku i gaśnie o świcie. Jest także wysoce energooszczędna, dzięki zastosowaniu diod LED.

Brother Max lampka nocna Miś przenośna i wisząca

Brother Max lampka nocna Miś przenośna i wisząca

Wszechstronna lampka może być umieszczona wszędzie tam, gdzie akurat potrzebuje jej maluszek, rozświetli półeczkę z zabawkami, zawiśnie na klamce czy wieszaczku lub pójdzie z dzieckiem do łóżeczka. Przemyślana konstrukcja pozwala na wygodne jej noszenie podczas nocnych wypraw, np. do toalety. Co istotne, lampka pozostaje zimna w dotyku, jest także odporna na upadki, których nie da się uniknąć, gdy korzysta z niej maluszek. Łagodne światło nie będzie zakłócać snu dziecka, ale wytworzy specyficzny dający poczucie bezpieczeństwa klimat.

Brother Max lampka nocna Królik przenośna i wisząca

Brother Max lampka nocna Królik przenośna i wisząca

Przenośna, wisząca lampka tym razem w formie króliczka, dla dzieci które wyjątkowo lubią to długouche stworzenie. Posiada wszelkie zalety swojego odpowiednika w kształcie misia. Przyjazna dzieciom, o wielu praktycznych i mniej praktycznych, jak zabawa, zastosowaniach.

Producent: Brother Max

Dystrybutor: ABC Kid