Reklama

Bero to niewielkich rozmiarów robot, który potrafi jednak wzbudzić ogromną sympatię. Jest w stanie nie tylko jeździć po domu, ale także ruszać "łapkami", kręcić głową, a nawet tańczyć. W razie potrzeby przemówi do swojego właściciela, zamruga oczkami lub odtworzy wybrnął muzykę. Bez problemu podbije serca zarówno dzieci, jak i młodzieży czy dorosłych, stając się rodzinnym pupilem.

Robot Bero sterowany jest poprzez Bluetooth za pośrednictwem dedykowanej aplikacji dostępnej na systemy Android oraz iOS. Intuicyjny interfejs jest bardzo łatwy do opanowanie i każdy użytkownik bez problemu poradzi sobie z kierowaniem zabawką, zapalaniem diod, a także obsługą innych jej funkcji. Ponadto oprogramowanie typu open source pozwala na znaczne rozszerzenie możliwości robota.

Bero jest w stanie pracować około 3 - 5 godzin, po czym należy go naładować za pośrednictwem mini USB. Dostępny jest w kilku różnych konfiguracjach, różniących się nie tylko kolorem, ale i dostępnymi funkcjami, a co za tym idzie także ceną.

Producent: Reality Robotics