Reklama

Firma zabawkarska z 30-letnim doświadczeniem Toy State wprowadza na rynek zupełnie nową serię produktów wysokiej jakość skierowaną do najmłodszych dzieci. Linia ta kryje się pod nazwą Papillon i przeznaczona jest dla niemowląt właściwie od pierwszych miesięcy życia do osiągnięcia wieku 2 lat. Jej powstaniu przyświecała myśl, że zabawa jest niezbędna do sensorycznego, fizycznego, społecznego i emocjonalnego rozwoju dziecka, dlatego też w ofercie Papillon obecne są produkty, które rozpoczną dziecięcą przygodę nie tylko z rozrywką, ale jednocześnie nauką.

Gryzak Papillon

Znajdziemy tutaj między innymi gryzaki Flower Teething Rattle oraz Forest Teething Rattle wyróżniające się wygodnym uchwytem, pasującym do małych rączek dziecka oraz dodatkowymi atrakcyjnymi elementami, których kształt i tekstura pobudzą zmysły dziecka. Dodatkową atrakcją, a także bodźcem dla słuchu niemowlęcia są dźwięki towarzyszące ich obracaniu. Gryzaki będą odpowiednie dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Stacking Flower Cups

Z kolei Stacking Flower Cups to zestaw sześciu miseczek w kształcie kwiatów przeznaczony do sortowania ich według wielkości poprzez budowanie wieży lub wkładanie jednej w drugą. Wypukłe litery umiejscowione na spodzie każdego kubeczka mogą być wykorzystane do odwzorowania, a tym samym będą pierwszą okazją do kontaktu z alfabetem. Ponadto każda z tych barwnych miseczek wyposażona jest w dziurki dające przeróżne efekty zraszania podczas wypełniania ich wodą w kąpieli. Zabawka odpowiednia dla maluszków od 6 miesiąca życia.

Pop-Up Forest Friends

Pop-Up Forest Friends to już zabawka dla dzieci mających ukończony pierwszy roczek, która wspiera rozwój ich umiejętności motorycznych, ćwiczy koordynację oko-ręka oraz uczy zależności przyczynowo-skutkowych . Naciskanie przycisków powoduje tutaj wyskakiwanie z doniczek zwierzątek, zwykle chowających się pod kwiatkami.

Producent: Toy State