Reklama

Cuski to wyjątkowa przytulanka, stworzona ze specjalną myślą o wcześniakach i niemowlętach. U jej powstania leżała unikalna koncepcja, aby poprzez tę maskotkę maluszek wyczuwał uspokajającą obecność rodzica.

 

Pomysł zrealizowano przy wykorzystaniu najwyższej jakości higroskopijnych tkanin doskonale pochłaniających zapach. Wystarczy, aby mama przespała się kilka nocy z przytulanką, a następnie oddała ją w ręce maluszka. Delikatna tkanina nosząca zapach mamy zapewni dziecku poczucie bezpieczeństwa, a tym samy spokojny i długi sen.

Prosty krój maskotki będzie także pobudzał wyobraźnię dziecka, a dzięki elementom takim jak kulista głowa Cuski rozwijał umiejętności manualne, ucząc małe dłonie chwytania. Doskonale sprawdzi się w roli pocieszacza, stanowiąc oryginalną alternatywę dla smoczków, kocyków czy tradycyjnych maskotek.

Przytulanki Cuski

 

Przytulanki dla dzieci Cuski to wspaniały pomysł na prezent dla najmłodszych, który jeszcze przez wiele lat będzie im towarzyszył i dawał poczucie bezpieczeństwa , szczególnie w sytuacji gdy mama wróci do pacy lub dziecko rozpocznie swoją przygodę z przedszkolem. Wtedy Cuski okaże się niezastąpionym kompanem, dającym namiastkę bliskości rodziców, a tym samym pozwalając na radosną i spokojną zabawę w niełatwych dla dziecka okolicznościach.

Unikalne właściwości zapewniły tej maskotce liczne nagrody. Choć najważniejszym wyróżnieniem jest chyba fakt, że Cuski stały sie najpopularniejszą przytulanką na świecie, towarzysząc już setkom tysięcy rozpoczynających życie maluszków.

Cuski to trzy rodzaje przytulanek:

 • Cuski original - wykonana z klasycznej, mięciutkiej bawełny pozbawionej jakichkolwiek nadruków. Gwarantuje komfort niezwykle wrażliwej skórze noworodka.
 • Cuskiboo - wykonana w całości z włókna bambusa uprawianego organicznie. Wyjątkowo przyjemna w dotyku, a ponadto antybakteryjna i ekologiczna.
 • Cuski Miniboo - przytulanka dla wcześniaków. To im właśnie najbardziej brakuje obecność mamy podczas pobytu w szpitalu. Wykonana w całości z włókna bambusa. 

 

wielozadaniowe otulacze Cuski Mini Swandoodle

Ponadto nowością w ofercie Cuski są wielozadaniowe otulacze Cuski Mini Swandoodle. Wykonane z niezwykle miękkiej, antybakteryjnej tkaniny doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach. Idealne do noszenia i karmienia maluszka, jako okrycie podczas snu lub spacerów, a nawet rolety w podróży. Otulacze dostępne są w rozmiarze 60 x 60 cm i pakowane po 4 sztuki - 2 z nadrukiem i 2 gładkie.

 

Cechy przytulanek Cuski:

 • delikatna bawełniana lub bambusowa tkanina bez nadruków, 
 • higroskopijne właściwości materiału doskonale pochłaniają zapach mamy,
 • dają maluszkowi poczucie bezpieczeństwa podczas snu i zabawy,
 • nie posiadają nadruków, ani żadnych innych mogących stanowić zagrożenie dla dziecka elementów,
 • dostępne w sześciu miłych dla oka kolorach,
 • po praniu w pralce nie tracą właściwości pochłaniania zapachu,
 • spełniają europejskie i światowe standardy bezpieczeństwa,

 • Gdzie kupić

  mamula.pl od: 59,0