Reklama

Snoozebaby to holenderska marka nowoczesnych zabawek i akcesoriów dla dzieci, których znakiem szczególnym są przyciągające uwagę barwne metki.   Twórców tego pomysłu zainspirowały badania wskazujące, że maluszki uwielbiają bawić się mięciutkimi etykietami przyczepionymi do dostających się w ich rączki produktów oraz własne doświadczenia założycielki firmy Marleen Remacker.

Wymyśliła ona Przytulankę Słodki Sen po tym, jak urodził się jej synek. Jako wcześniak był bardzo niespokojny, bez przerwy płakał, miał także zaburzony odruch ssania. Wizyty u kolejnych lekarzy, którzy nie potrafili wyjaśnić takiego stanu dziecka, nie przynosiły rezultatów. Dopiero obserwacje rodziców wskazały na sposób ukojenia maluszka. Przytulając się do materiałów o różnej fakturze był nimi "miziany", co wyraźnie go uspokajało. Marleen wpadła wtedy na doskonały pomysł i uszyła mu "szmatkę" otoczoną kolorowymi metkami, która była pierwowzorem całej serii produktów, z którymi wyszła do niemowląt i ich rodziców na całym świecie.

Metki na artykułach Snoozebaby wykonane są z przeróżnych materiałów, różniących się nie tylko kolorami, ale także fakturą. Znajdziemy tutaj satynę, jedwab, sztruks oraz inne szeleszczące tkaniny. Wszytko po to, aby wspierać rozwój oraz cieszyć dzieci.  Pełne uroku w swojej prostocie i estetycznie wykonane spodobają się także rodzicom. Gniecenie w paluszkach takich wystających wstążeczek działa na niemowlęta z jednej strony uspokajająco , a z drugiej stymuluje zdobności motoryczne najmłodszych oraz kształtuje zmysł wzroku i dotyku.  

Zabawki dla niemowląt Snoozebaby   obecne są między innymi   kolorowe kocyki, śpiworki oraz przeróżne przytulanki, zarówno w formie tradycyjnych maskotek, jak i kwadratowych wycinków materiału, Przytulanka-słodki sen,   obszytych fascynującymi dla niemowlaka metkami. Ta ostatnia propozycja wręcz idealnie sprawdzi się podczas usypiania dziecka, uspokajając i pozwalając mu się wyciszyć.  

Ciekawy design, stymulujące dziecięce zmysły metki o różnorodnych kolorach i fakturach oraz staranne wykonanie, zapewniające najmłodszym użytkownikom bezpieczeństwo , to główne atuty tych innowacyjnych produktów dla dzieci, dzięki którym marka Snoozebaby skutecznie urzeka rodziców i ich pociechy.

Producent:   Snoozebaby

Kup tutaj