Reklama

Marko prezentuje nowatorski pałąk Flexi Play znanej i cenionej firmy Tiny Love. To zupełna nowość na rynku, która odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających rodziców i dzieci. Dzięki Flexi Play aktywizowanie Twojego maluszka jest naprawdę proste! W zależności od wieku i etapu rozwoju możesz dostosować jego kształt i wybrać zabawki, które Twoje dziecko lubi najbardziej. Ten innowacyjny pałąk umożliwia zabawę w różnych pozycjach, dzięki czemu łatwo zachęcić maluszka do zabawy na brzuszku.

 

pałąk Flexi Play

Pałąk Flexi Play to wasz domowy plac zabaw, który sami możecie stworzyć. To oryginalny i bardzo praktyczny produkt, z którego może korzystać zarówno noworodek, dla którego Flexi Play stanowi kolorowy krąg zabezpieczający, a także raczkujące dziecko, które odkrywać będzie nowe postacie i szeleszczące niespodzianki ukryte w pałąku.

pałąk Flexi Play

 

Flexi Play od Tiny Love to kolorowe i kreatywne dzieciństwo dla Twojego maluszka. Dzięki Flexi Play aktywizowanie Twojego maluszka jest naprawdę proste! W zależności od wieku i etapu rozwoju możesz dostosować jego kształt i wybrać zabawki, które Twoje dziecko lubi najbardziej. Ten innowacyjny pałąk umożliwia zabawę w różnych pozycjach, dzięki czemu łatwo zachęcić maluszka do zabawy na brzuszku. Znajdziesz na nim wesołe lusterko z satynowymi wypustkami, wstążkę, grzechotkę, kieszonkę, gryzaczek, a także dodatkowe pętle, dzięki którym możesz zmieniać pozycje zabawek na pałąku. Flexi Play to kolorowe i kreatywne dzieciństwo dla Twojego maluszka! Tiny Love Cena 119 z

pałąk Flexi Play

 

Producent: Tiny Love

Dytrybutor:

Kup tu:

Zobacz inne pomysły na prezent: