Reklama

Gumigem to silikonowe gryzaki, które jednocześnie są modną biżuterią dla mam. Maluszki uwielbiają łapać, ciągnąć i żuć biżuterię. Nasza kolekcja im to umożliwia, bez niszczenia biżuterii i narażania zdrowia dziecka. Gumigem to nie tylko praktyczne rozwiązanie przyjazne dzieciom, ale też kompromis dla mam, które mogą czuć się modne, dzięki szerokiej gamie naszyjników i bransoletek. Każdy wzór występuje w kilku kolorach, które są atrakcyjne dla dziecka i jednocześnie eleganckie.

 

Gumigem 2

Nasze gryzaki są zrobione z silikonu (tego samego, z którego zrobione są smoczki czy łyżeczki dla dzieci), są więc bardzo elastyczne i gładkie. Ich kształty zaprojektowane są specjalnie z myślą o małych rączkach i buziach. Nie zawierają bisfenolu (BPA), PVC, ołowiu, lateksu ani ftalanów. Są odporne na wysokie temperatury, zatem można je myć w gorącej wodzie albo w zmywarce. Przeszły niezbędne testy, aby wyeliminować ryzyko przegryzienia, porwania lub połamania. Posiadają certyfikat CE.

 

Naszyjniki są odpowiednio długie, aby dzieci miały wiele możliwości zabawy. Ich zapięcie łatwo się rozpina, zapewniając komfort i bezpieczeństwo dzieci. Dzieci uwielbiają bawić się wisiorkami i koralami nie tylko siedząc u mamy na kolanach, ale też podczas karmienia piersią czy spaceru w chuście. Gryzaki Gumigem doskonale sprawdzają się nie tylko w okresie ząbkowania! Oprócz kolekcji dla mam, oferujemy również „nieśmiertelniki” dla tatusiów oraz bransoletki dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Gdzie kupić

Gumigem od: 42,99