Reklama

Śnieżna zima to doskonała pora na emocjonujące zabawy na powietrzu, wypełnione radością i śmiechem. Wśród nich nie może oczywiście zabraknąć klasyki, a więc jazdy na sankach. Bogatą ofertę tego typu zimowego sprzętu oraz dodatkowych akcesoriów znajdziemy na stronie sanki.pl, gdzie królują wysokiej jakości modele Hamax.

Baby Bob

Sanki Baby Bob

Dla najmłodszych dzieci w wieku od 8 miesięcy do 3 lat, polecamy sanki z oparciem Baby Bob, w których maluszek będzie miał komfortowe warunki. Wyściełany pianką fotelik oraz zabezpieczający pasek zapewniają właściwą ochronę, utrzymują dziecko w stabilnej pozycji i zapobiegają jego zsuwaniu. Siedzisko nie dotyka podłoża, dzięki czemu pasażer nie odczuwa skutków nierówności terenu. Wysoki brzeg sanek nie powala ponadto na dostanie sie do ich wnętrza śniegu, a jednocześnie umożliwia zapakowanie drobnych zakupów.

Zalecany min wiek: ok. 1 roku (dziecko musi samo siedzieć)
Waga sanek: 1,8 kg
Szerokość sanek: 35 cm
Długość sanek: 81 cm
Wysokość boków: min 10 cm, max 20 cm
Szerokość i długość siedziska bez oparcia: 15 cm x 15 cm
Cena: 129 zł

Modele Sno Rider i Sno Dino ze względu na swoją lekkość będą doskonałym wyborem dla młodszych dzieci, które bez problemu poradzą sobie z wciąganiem ich na górkę. Po bokach sanek umieszczono rączki służące do hamowania oraz sterowania, dzięki nim amatorzy zimowego szaleństwa będą mieć większą kontrolę podczas zjeżdżania z górki.

Sno Dino

 

Sno Dino

 

Zalecany min wiek: 3 lata
Zalecana max obciążenie: 60 kg
Waga sanek: 1,1 kg
Długość sanek: 84 cm
Cena: 59,99 zł

Sno Rider

 

Sanki Sno Rider


Sanki polecane dla dzieci w wieku: 3-6 lat
Zalecana max obciążenie: 60 kg
Waga sanek: 1,1 kg
Szerokość sanek: 42 cm
Cena: 59,99 zł

Sno Expedition

 

Sno Expedition


Sno Expedition to model o podobnych zaletach do poprzedników, jednak nieco większy i cięższy, ale za to bardziej stabilny.

Zalecane dla dzieci w wieku: 3-7 lat
Zalecane max obciążenie: 60 kg
Waga sanek: 2,1 kg
Szerokość sanek: 50 cm
Długość sanek: 88 cm
Cena: 119,99 zł  

Sno Giant

Sno Giant


Wyróżniające się nowoczesnym wyglądem sanki Sno Giant zapewnią z kolei zabawę nawet dwóm pasażerom. Posiadają rączki do hamowanie i kierowania, a skorzystać z nich będą mogli także rodzice.  W końcu nie ma to jak wspólna zabawa na śniegu.

Zalecany min wiek: 3 lata
Zalecane max obciążenie: 40 + 40 kg
Waga sanek: 2,1 kg
Szerokość sanek: 49 cm
Długość sanek: 1,1 cm
Cena: 129,99 zł  

Wśród oferty marki Hamax znajdują sie również model o ciekawym wzornictwie wyposażone w kierownicę. Poza wyglądem ich głównymi atutami jest wysoka sterowność, stabilność oraz unikalny ślizg sanek gwarantujący fantastyczną zabawę pełną emocjonujących wrażeń. Kierownica oraz hamulec pomagają utrzymać kontrolę podczas szalonej jazdy, zapewniając pasażerom bezpieczeństwo.  

Sno Fantasy

Sno Fantasy


Niezwykle atrakcyjny wizualnie model, wielokrotnie odznaczany za oryginalny design. W komplecie maluchy znajdą dwa zestawy naklejek Sno Pony i Sno Pirate, aby dzieci mogły samodzielnie udekorować sanki według własnych upodobań. A dla jeszcze większej wygody maluchów wyposażono je w wyściełane siedzisko.

Zalecany min wiek: 3 lata  
Zalecane max obciążenie: 80 kg
Waga sanek: 3,5 kg
Szerokość sanek: 53 cm
Długość sanek: 95 cm
Cena: 319,99 zł  

Sno Formel

 

Sno Formel

 

Sno Formel to model, który zachwyci każdego marzącego o szybkiej jeździe chłopca, nie na darmo oznaczono go symbolem Formuły 1. Dostarczy wiele niesamowitych wrażeń podczas zabaw na śniegu. Doskonała sterowność, stabilność oraz specyficzny ślizg to zdecydowane atuty sanek. Również ich waga dostosowana jest do możliwości dzieci, jeśli chodzi o wciąganie ich z powrotem na szczyt górki. Kierownica wraz z hamulcem to gwarancja łatwego sterowania, a także bezpiecznej zabawy.

Zalecany min wiek: 3 lat.
Zalecane max obciążenie: 80 kg
Waga sanek: 3,5 kg
Szerokość sanek: 53 cm
Długość sanek: 95 cm

Cena: 279,99 zł

Sno Zebra

 


Na tych sankach z powodzeniem może bawić się jedno lub dwójka dzieci. Solidnie wykonane zapewniają prawdziwą frajdą podczas jazdy z górki.

Zalecany min wiek: 4 lata
Zalecane max obciążenie: 70 + 20 kg
Waga sanek: 5 kg
Szerokość sanek: 54 cm
Długość sanek: 1 m
Cena: 399,99 zł  

 

Sno Taxi

 

Sno Taxi


Wzornictwo a la nowojorska taksówka, łatwa sterowność przy użyciu kierownicy kontrolującej dwie płozy i ręcznego hamulca oraz niezwykła wytrzymałość sanek to zalety, które podbiją serca dzieci i rodziców. Zjazd z górki na takim sprzęcie będzie niezapomnianym przeżyciem, szczególnie, że do malucha może dosiąść się nawet mama lub tata.  
Zalecany min wiek: 4 lata
Zalecane max obciążenie: 80 + 20 kg
Waga sanek: 5,8 kg
Szerokość sanek: 55,5 cm
Długość sanek: 110 cm
Cena: 449,99 zł

Sno Jet

 

Sno Jet


Sno Jet to z kolei lekki i mały model idealny dla najmłodszych dzieci. Kierownica wraz ze specjalną płozą zapewniają dobrą sterowność, a duża powierzchnia ślizgu niezbędną stabilność. Dobra zabawa plus bezpieczeństwo.

Sanki odpowiednie dla dzieci w wieku 3-7 lat
Zalecane max obciążenie: 60 kg
Waga sanek: 2,7 kg
Szerokość sanek: 48 cm
Cena: 179,99 zł

 

Sno Blade

 

Sno Blade

 

Nieco starszym miłośnikom zimowego szaleństwa polecamy pomysłowe nartosanki Sno Blade. Pojazd ten wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane płozy o odpowiednim kształcie i kącie wygięcia, zapewniające niepowtarzalne właściwości dotyczące jazdy, płynność prowadzenia oraz doskonalą skrętności w każdym rodzaju śniegu. Za bezpieczeństwo odpowiada hamulec nożny oraz sprężyna powodująca zatrzymanie sanek w razie upadku.

Sanki są odpowiednie dla dzieci powyżej 5 lat.

Zalecane max obciążenie: 70 + 20 kg
Długość sanek: 1,25 m
Cena: 399,99 zł

Sno Xross

 

Sno XrossNiezwykle nowoczesny, wzorowany na motocrossowych motocyklach i skuterach śnieżnych, Sno Xross. Narta carvingowa z przodu nartosanek pozwala na bardzo dobre sterowanie, a hamulec ręczny umieszczony przed siedzeniem umożliwia bezpieczne hamowanie. Nartosanki są składane, przez co mieszczą się do samochodu. Dołączone do sanek naklejki będą dodatkową atrakcją, pozwalającą spersonalizować swój pojazd.

Sanki są odpowiednie dla dzieci powyżej 5 lat.  
Zalecane max obciążenie: 70 + 20 kg
Waga nartosanek: 7 kg
Długość nartosanek: 1,2 m
Cena: 549,99 zł  

Niezbędnym wyposażeniem podczas aktywnych zimowych zabaw są kaski, które ochronią główkę dziecka podczas ewentualnych upadków. Na stronie sanki.pl znajdziemy modle dla pociech w każdym wieku, o różnym wzornictwie i stopniu ochrony.