Reklama

Ciekawe połączenie wielofunkcyjnego mebla i kreatywnej zabawki. Designerska sofa Blantido to doskonałe miejsce do wypoczynku oraz zabawy - skorzysta z niej cała rodzina.

Ten wyjątkowy mebel został zaprojektowany przez studio Ordaria Design. Sofa przypomina po prostu wielki, ciepły i miękki koc, który możemy układać w wielu różnych konfiguracjach. Wylegiwanie się w nim to prawdziwa przyjemność, a tworzenie z niego przeróżnych konstrukcji  - to równie dobra zabawa. 

Sofa Blantido jest spora, dlatego swobodnie może z niej korzystać kilka osób jednocześnie. Stwarza więc doskonałą przestrzeń do leniuchowania razem z dziećmi - wspólnego czytania książek, oglądania albumów ze zdjęciami czy po prostu do krótkiej drzemki.  

Równie cenna jest jej druga funkcja; sofa świetnie sprawdzi się w roli kreatywnej zabawki dla naszych pociech, które z radością będą z niej tworzyć tajemnicze kryjówki, swoje dziecięce "bazy" i twierdze. Zabawki kreatywne uruchamiają wyobraźnię i pozwalają rzucić się w wir zabawy!

Więcej...

Zobacz inne pomysły na prezent: