Reklama

W październiku z taśmy produkcyjnej zjechała dwumilionowa walizka angielskiej firmy Trunki. Wyprodukowanie pierwszego miliona firma świętowała w 2011 r., po pięciu latach działalności. Później tempo uległo przyspieszeniu i na osiągnięcie poziomu 2 milionów wystarczyły jedynie 2 lata.

Trunki to marka dla małych podróżników. Zespół utalentowanych ludzi z wyobraźnią sprawia, że podróż z dzieckiem i dla dziecka staje się świetną przygodą. Pomysłowe i kolorowe projekty świetnie sprawdzą się podczas każdej podróży  zarówno wycieczki do Zoo jak i wyprawy dookoła świata. Firma czuje się odpowiedzialna za swoje produkty dlatego są one extra wytrzymałe, aby mogły być przekazywane następnym pokoleniom.

Torby i plecaczki

Pojemne torby na ramię są idealne do zawieszenia na siedzeniu fotela w samochodzie, samolocie, dzięki czemu nasz pociecha będzie miała swoje skarby pod ręką. Dzięki poręcznemu etui na butelkę,  które możemy przymocować do walizeczki, plecaka lub paska dziecko będzie mogło sięgnąć po swój ulubiony napój kiedy tylko zapragnie. Gdy dziecko znudzi się podróżą etui zamieni się w zabawną pacynkę. Małym podróżnikom przydadzą się również wodoodporne plecaczki, które sprawdzą się w każdych warunkach. Wodoodporna tkanina chroni wnętrze plecaka przed zamoknięciem. Można do niego schować mokry strój kąpielowy i plecak nie przecieknie. Na plecaku znajdują się odblaskowe elementy, które zapewnią bezpieczeństwo na drodze.


W podróży

Wielogodzinna podróż samochodem zmęczyć może nawet najbardziej wytrzymałego podróżnika, dla komfortu jazdy firma Trunki przygotowała nakładki na pasy, łatwe do założenia - zapinana na rzep. Posiadają kieszonkę, która  pomieści odtwarzacz MP3 oraz uchwyt, o który możemy zaczepić okulary. Gdy nasz mały podróżnik padnie ze zmęczenia warto mieć przy sobie kocyk i pouszeczkę. Pluszowy kocyk i poduszeczka – Snoozihedz stworzone zostały aby maluszkowi było w podróży ciepło i przytulnie. Każdy zestaw zawiera pluszową poszewkę na poduszkę z nadmuchiwanym wkładem oraz kocyk. Produkty można ze sobą połączyć za pomocą unikalnego mocowania - Trunki Grip  - dzięki któremu kocyk nie będzie spadał a dziecko będzie przykryte.


Walizeczki i kuferki

Walizka jeździk Trunki to absolutna konieczność podczas każdej wycieczki czy wakacyjnego wyjazdu. Pierwsza na świecie bezpieczna i bardzo funkcjonalna walizka dla dziecka , na której dziecko może jeździć. Bardzo pakowna, co umożliwia dziecku zabranie ze sobą najważniejszych zabawek oraz dodatkowych ubranek i co ważne spełnia wszystkie normy dotyczące samolotowego bagażu podręcznego. Ciekawą propozycją jest również kuferek podróżnika czyli 4w1  na którym można jeździćoraz z którym można podróżować. Wystarczy podnieść wieczko, wrzucisz zabawki i ruszać w podróż.