Reklama
Pakownie to nieodłączny obowiązek wakacyjnych wyjazdów, dzieci chętnie nam w tym pomogą jeśli im tylko na to pozwolimy. Pierwsza walizka dla dziecka jest dla małego podróżnika niezmiernie ważna i na pewno napełni go dumą. Skoot to nie tylko pakowna walizka ale również stylowy jeździk z wygodnym siedzonkiem, skrętną kierownica i gumowymi kółkami.

Ten bardzo funkcjonalny przedmiot, nie tylko pozwala maluchowi poczuć się pełnoprawnym członkiem wyprawy, ale również  uczy odpowiedzialności, samodzielności i podejmowania pierwszych ważnych decyzji. Zaletą Skoot jest także jego rozmiar, który sprawia, że bez trudu możemy go zabrać na pokład samolotu, jako bagaż podręczny.

 

Połączenie walizki i jeździka jest bardzo wygodnym rozwiązaniem również dla rodziców gdy musimy przejść kawałek  po peronie lub hali lotniska dziecko nie musi iść pieszo, a my nie musimy nosić go na rękach. Nasza maluch może jechać na walizce sam, lub być ciągnięty przez nas. W tym celu do walizki dołączony jest specjalny pasek. Gdy dziecko znudzi się jazda na swoim bagażu i nie będzie chciało go ciągnąć pasek  posłuży również do tego, by zawiesić sobie walizkę przez ramię.

Zalety walizki Skoot:

  • solidna i pojemna
  • wykonana z lekkiego i trwałego tworzywa
  • gumowe kółka, pozwalają wykorzystać  jeździk także w domu
  • przytwierdzany pas naramienny, umożliwia ciągnięcia dziecka siedzącego na walizce

Wiek 3-6 lat

Wymiary: 40 cm x20 cm x46 cm

Maksymalne obciążenie: 50 kg

Kup walizkę Skoot w sklepie mamagama.pl