Reklama
Jake i piraci z Nibylandii klocki dla dzieci 6

Lego Duplo kolejny raz zaprasza dzieci do zabawy niezwykłymi klockami. Tym razem na małych miłośników układania i zabawy klockami powstała niezwykła seria Jake i piraci z Nibylandii . Zestaw klocków pozwala dzieciom zmienić się w prawdziwych piratów, którzy podróżują po lądach i morzach w poszukiwaniu skarbów. Seria klocków składa się z trzech części:

 

  • Jake i poszukiwany skarb
  • Kryjówka w Nibylandii
  • Statek piracki Jake’a

Każda z tych części pozwala stworzyć nową, niezwykłą piracką historię. Jake i poszukiwany skarb to niezwykła przygoda z poszukiwaniem złotego dublonu. Kiedy odnajdziecie skarb, czym prędzej wymknijcie się w łódce tak, by nikt nie wiedział. Umieście skarb w tajemniczej kryjówce zanim znajdą go piraci z Nibylandii. Izzy i Cubby to dzielni piraci, którzy wypatrują ze swej obrotowej wierzy groźnego i podstępnego pirata Haka. W swojej Kryjówce w Nibylandii mają zjeżdżalnię i maszt, dzięki czemu szybko zaalarmują o niebezpieczeństwie. Statek piracki Jake’a skrywa na swoim pokładzie skarb, pirat Hak zrobiłby wszystko by go wykraść. Jake musi jak najszybciej dopłynąć do wyspy i zakopać skarb, by nie wpadł w niepowołane ręce.

 

 


Klocki dla dzieci LEGO DUPLO to wiele godzin mądrej zabawy. Dzieci uczą się układania klocków zgodnie z zamieszczonym wzorem, kształtują orientację przestrzenną i zdolność analizy i syntezy wzrokowej. Dodatkowo układanie klocków kształtuje kreatywność i pobudza wyobraźnię. Klocki to zabawka, która jest nieodzownym atrybutem dzieciństwa

Producent: LEGO