Reklama

Klocki Lego to nie tylko tworzenie przestrzennych konstrukcji, ale także możliwość stworzenia własnego miniaturowego świata, pełnego różnego rodzaju pojazdów i przeżywających wciąż nowe przygody postaci. Klocki te pozwalają bawić się na wiele ciekawych sposobów, a budowanie jest jedynie jej początkiem.

 

Wiele przeróżnych serii pozwala dobrać klocki do wieku i gustów dziecka. Zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom od 5 roku życia szczególnie mocno polecamy linię LEGO City, pozwalającą na stworzenie tętniącego życiem miasta, którego mieszkańcy będą musieli zmagać się z wyzwaniami jakie zgotuje im dziecięca wyobraźnia.

W poszczególnych zestawach maluchy znajdą przedstawicieli przeróżnych zawodów, związane z nimi pojazdy i mnóstwo innych dodatkowych elementów, które ubarwią życie obywateli miasta. Po ulicach będą krążyć między innymi maszyny budowlane, ciężarówki i cysterny, nie zabraknie również obowiązkowej Straży Pożarnej i Policji. W tym świecie po prostu nie może być mowy o nudzie.

 

 

Takie miejskie bogactwo to wspaniała pożywka dla dziecięcej wyobraźni. Klocki Lego City dają maluchom szansę zabawy zainspirowanej obserwacjami zdarzeń, czy to z życia codziennego, czy z filmów, uzupełnionych o dziecięce fantazje. Tak więc zabawa nimi to nie tylko ćwiczenie manualne, ale również wspieranie rozwoju kreatywności.

Doskonałą podstawą do stworzenia metropolii będzie nowy Zestaw Startowy od LEGO City, kryjący w sobie aż trzy rożne pojazdy, każdy z nich o innym poziomie trudności budowania. Wraz z nim maluchy, które pierwszy raz dostaną w swoje rączki klocki LEGO oswoją się z ich systemem składania i powoli będą odkrywać drzemiące w nich olbrzymie możliwości.

 

 

Producent: LEGO