Reklama

Zabawki wykonane z naturalnego kauczuku to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych gumowych zabawek, która doskonale sprawdzi się również w przypadku najmłodszych dzieci i małych alergików. Naturalny kauczuk jest antybakteryjny i pleśnoodporny, a ponadto ulega biodegradacji nie szkodząc środowisku.

Zabawki wykonane z naturalnego kauczuku

 

Niezwykle duży wybór takich ręcznie robionych zabawek znajdziecie w sklepie ecoCroco.pl. Zachwycają one pomysłowymi formami, żywymi kolorami, a przede wszystkim niezwykle szczegółowym wykonaniem. Kauczukowe zwierzaczki czy pojazdy o wesołych minkach wywołają uśmiech na buzi każdego dziecka i zachęcą do pomysłowej zabawy. Po ściśnięciu, podobnie do tradycyjnych gumowych zabawek, delikatnie piszczą. Wspaniale będą prezentować się także na półce w pokoju, gdzie bez wątpienia przyciągną uwagę każdego gościa.

Zabawki wykonane z naturalnego kauczuku

 

Dźwięki wydawane prze zabawkę podczas ściskania zmobilizują maluszka do pracy rączkami, rozwijając motorykę małą, co w przyszłości pozytywnie wpłynie na naukę pisania. Ponadto ciekawe kształty oraz intensywne kolory będą stymulować również inne zmysły maluszka. Milusińskie zwierzaki z kauczuku pobudzą także wyobraźnię dziecka, które to z przyjemność będzie wymyślać czekające ich przygody.

Zabawki wykonane z naturalnego kauczuku

 

Dla najmłodszych pociech, szczególnie w okresie ząbkowania, polecamy gryzaczki z naturalnego kauczuku. Nie zawierają one żadnych sztucznych substancji, a więc są całkowicie bezpieczne dla niemowląt i mogą być bez obaw wkładane do buzi, żute czy gryzione.

Gryzaczki z naturalnego kauczuku

 

Zarówno barwne zwierzaczki, jak i gryzaki pomalowane są farbami opartymi na bazie pigmentów spożywczych. Doskonale sprawdzą się w roli towarzyszy dziecka na wycieczce, podczas kąpieli czy codziennej zabawy.

Kup tu:  ecoCroco.pl