Reklama

Zabawki drewniane , rewelacyjne gry oraz zestawy artystyczne to propozycja francuskiej firmy Dejco , które nie tylko bawią i uczą ale również pomagają małym artystom rozwijać ich talenty. Wśród produktów tej firmy znajdziemy zarówno zabawki edukacyjne , jak i takie, które doskonale rozwijają wyobraźnię dziecka oraz kształtują jego zmysł plastyczny i kreatywność.


Ludanimo to wspaniały pomysł na kreatywny prezent dla przedszkolaka. Piętnaście kolorowych klocków wykonanych z ilustrowanej tektury, dwie kostki i sześć figurek przedstawiających zwierzątka pozwala na wykorzystanie tej gry na trzy różne sposoby. Dzieci mogą bawić się w wyścigi, zagrać w memo- próbując odgadnąć, pod którym pudełkiem znajduje się zwierzątko, lub ćwiczyć równowagę układając wieżę. Gra pozwala na doskonalenie pamięci, logicznego myślenia, spostrzegawczości i cierpliwości.

Matoudematata to propozycja firmy Dejco dla wszystkich, którzy lubią doskonalić wyczucie równowagi i koncentrację. Gra polega na takim ułożeniu 12 elementów aby żaden nie spadł. Wszystko zaczyna się od Cioci, na głowie której trzeba ułożyć kotki, prezenty i kapelusze. Świetna zabawa zarówno dla grupy jak i dla jednego uczestnika. Wszystkie elementy wykonane z dobrej jakości kartonu z połyskiem.

Cubanimo to propozycja dla najmłodszych konstruktorów. W zestawie znajduje się 14 kolorowych klocków i 3 gumowe zwierzątka: kotek, krówka i piesek. Klocki wykonane są z bardzo wytrzymałej i lżejszej od drewna laminowanej tektury, natomiast zwierzątka z miękkiego plastiku. Z cubanimo można stworzyć budowle po których będą wspinać się zwierzęta lub też stworzyć zagrody dla nich. Każde zwierzątko ma swoją kostkę. Klocki cubanimo to doskonały sposób na naukę kolorów i kształtów a także rozwój kreatywności podczas wymyślania historyjek o zwierzątkach.

Klocki Topanimo to zestaw 6 bajecznie kolorowych kostek różnej wielkości i koloru. Ale nie są to zwyczajne kostki do układania, w rzeczywistości są one domkami kolorowych zwierzątek. Kostki można układać na wiele sposobów, np. jako piramidkę od największego do najmniejszego klocka ale również zwierzątka + kostki mogą posłużyć do zabawy w zoo lub gospodarstwo. Dzieci podczas zabawy tym zestawem nauczą się rozpoznawać zwierzątka nauczą się również kolorów i liczb. Każde zwierzątko ma swoją kostkę. Kostki wykonane są z laminowanego kartonu a zwierzątka z miękkiego plastiku.

kropka-zabawki.pl